Nowe gry na konsolę Xbox od 4 do 7 grudnia: celuj w czołowe miejsca w rankingach!

Odkryj nadchodzące premiery na Xbox w nadchodzącym tygodniu! Co tydzień pokazujemy Ci gry, które pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass! Sprawdź poniżej więcej szczegółów na temat nadchodzących gier i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premiery mogą ulec zmianie). Chodźmy!

**Nowa gra: Make Way – tryb sekretny**
Odgórne wyścigi wieloosobowe w nowoczesnym wydaniu. Będziesz mógł zaprojektować swój własny tor, pokonując pętle, przejeżdżając przez przejazdy kolejowe, dryfując po gigantycznych zjeżdżalniach i wyzwalając zwariowaną broń. Wydany 4 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: Born of Bread**
Stworzenia z innej epoki sieją spustoszenie w całej krainie! A wraz z ich złymi posunięciami pojawia się wielkie zagrożenie dla wszystkich. Najmniej prawdopodobny bohater, golem zrodzony z chleba, znajdzie się w środku dramatu sprzed tysięcy lat. Wydany 5 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: Chessarama**
Kolekcja oryginalnych gier logicznych i strategicznych inspirowanych szachami. Każda gra ma swoje własne zasady, motyw wizualny i oryginalne wyzwania, w które możesz grać! Wydany 5 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: Laika: Aged Through Blood**
Gra osadzona w postapokaliptycznym pustkowiu. Jest to historia plemienia uciskanego przez siły okupacyjne, a także osobista historia wojowniczki-matki-kojoty, która wyrusza w niekończącą się pogoń za zemstą, by odzyskać to, co utracił jej lud. Wydany 5 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: Parkitect: Deluxe Edition**
Nowe podejście do klasycznego potentata parkowego, w którym budujesz park rozrywki swoich marzeń i zarządzasz nim. Zbuduj własną kolejkę górską, zaprojektuj efektowny park, który całkowicie zanurzy gości w tematyce i baw się na wsi. Wydany 5 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: Póki żelazo jest gorące**
Dostępne od pierwszego dnia w ramach Game Pass! Wciel się w kowala, który chce zostać mistrzem i przywrócić zrujnowaną wioskę. Przebiegła gra przygodowa, która wysyła graczy na tajemniczą wyspę Ellian. Można grać w chmurze, konsoli i komputerze. Wydany 5 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: Blokada stacji bojowych**
Intensywna strzelanka 3D przedstawiona w stylu woksela. Otrzymuj rozkazy, a następnie wyruszaj na zdradliwe wody, kontrolując parę wież, zestrzeliwując samoloty, niszcząc łodzie i pancerniki, usuwając miny, eliminując spadochroniarzy i nie tylko. Wydany 6 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: Forklift Extreme: Deluxe Edition**
Unikalny symulator wózka widłowego, w którym zasiądziesz za kierownicą, z bardzo szczegółowymi prawami fizyki naśladującymi ruch i manipulację prawdziwymi maszynami. Opanuj różnorodne pojazdy o unikalnych właściwościach jezdnych i staw czoła szerokiej gamie wyzwań. Wydany 6 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: AVATAR: FRONTIERS OF PANDORA™**
Pierwszoosobowa gra przygodowa zbudowana przy użyciu najnowszej wersji silnika Snowdrop, ożywiająca ponętny świat Pandora, z całym jego pięknem i niebezpieczeństwami, we wciągającym, otwartym świecie. Wydany 7 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: Clockwork Aquario**
Graj jako Huck Rondo, Elle Moon lub robot Przemierzaj etapy tego mistycznego świata, aby powstrzymać doktora Hangyo przed przejęciem władzy! Wydany 7 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: Bawełna 100%**
Świat po raz kolejny pogrąża się w ciemnościach, a wróżka Silk wyrusza na poszukiwanie pomocy. Spotyka młodą wiedźmę, Natę de Cotton. Razem wyruszają, aby zniszczyć zło powodujące ciemność… i jeść smakołyki! Wydany 7 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: Evil Nun: The Broken Mask**
Zostałeś wybrany do udziału w kościelnym obozie letnim, który zapowiada się jako idealne miejsce na nawiązanie przyjaźni i spędzenie lata. Ale zaraz po przybyciu na miejsce zdajesz sobie sprawę, że to pułapka. Jesteś zamknięty w zrujnowanej szkole strzeżonej przez siostrę Madeline, złą zakonnicę. Wydany 7 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: Irem Collection Volume 1**
Jeśli jesteś fanem gier retro lub szukasz nowych wyzwań, klasyczne gry Image Fight i X-Multiply to pozycja obowiązkowa. Kultowa klasyka wśród miłośników gier retro. Wydany 7 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: Panorama Cotton**
Zagraj jako Nata de Cotton, chaotyczna wiedźma z nienasyconą żądzą magicznego przysmaku zwanego Wierzbą. Wydany 7 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: Pocky & Rocky Reshrined**
Wielokierunkowa strzelanka z przewijaniem w klasycznym 16-bitowym stylu z ulepszoną grafiką, zabawnym dźwiękiem i zabawą! Przygoda Pocky’ego i Rocky’ego zaczyna się od nowa! Wydany 7 grudnia 2021 r.

**Nowa gra: Ruinarch**
Wybieraj spośród trzech typów złych władców – każdy oferuje inny styl gry. Eksperymentuj, łącząc różne elementy, aby osiągnąć pożądany efekt! Wydany 7 grudnia 2021 r.

Źródło: news.xbox.com