Nowe funkcje, ulepszenia i poprawki w aktualizacji Xbox Insider Delta.

Najnowsze aktualizacje dla niejawnych testerów Xbox

Dzisiaj w kręgu Delta pojawia się nowa aktualizacja programu Xbox Insider.

Co ważne, aktualizacje OS Preview Build obejmują zakulisowe ulepszenia mające na celu zapewnienie jakości i stabilności konsol Xbox. Będziemy nadal publikować te informacje o wersji, nawet jeśli widoczne zmiany w interfejsie użytkownika są niewielkie lub zachodzą za kulisami, dzięki czemu będziesz informowany o aktualizacjach nadchodzących na Twoje urządzenie.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu operacyjnego: XB_FLT_2404ZN\25398.4026.240314-2000

Dostępne: 16:00 czasu pacyficznego – 19 marca 2024 r

Obowiązkowe: 3 godziny czasu PT – 20 marca 2024 r

Nowe funkcje i doświadczenia

Użytkownicy pierścienia Delta mogą spodziewać się czegoś ekscytującego nowego dzięki tej aktualizacji Xbox Preview.

Przechwytuj i udostępniaj

Użytkownicy będą teraz widzieć wyskakujące powiadomienie po przesłaniu nowego zrzutu ekranu lub klipu z gry do OneDrive, jeśli zacznie brakować im miejsca.

Głos Discorda – dźwiękowa płyta rezonansowa

Gracze Xbox, którzy dołączyli do Discord Voice, będą teraz mogli słyszeć dźwięk z soundboardu od innych osób na kanale lub w rozmowie. Przycisk wyciszenia dźwięku płyty rezonansowej można znaleźć w opcjach głosu Discord w Przewodniku. Obecnie nie można uruchomić dźwięku płyty rezonansowej z konsoli.

Sklep Microsoft — ulepszone wyszukiwanie

Dzisiaj losowo wybrani gracze mają dostęp do nowego sposobu wyszukiwania wspomaganego sztuczną inteligencją. To doświadczenie zapewnia lepsze wyniki i większą elastyczność, umożliwiając wyszukiwanie dowolnych funkcji lub kryteriów, jakie możesz sobie wyobrazić, w tym takich pojęć jak „przytulne gry” lub „arkadowe gry wyścigowe”. Aby rozpocząć, uruchom Microsoft Store i spróbuj wyszukać coś nowego.

Czekamy na Twoją opinię na temat tego nowego doświadczenia! Jeśli zauważysz coś nieoczekiwanego lub wyniki nie są dokładnie takie, jakich szukasz, daj nam znać, przesyłając opinię za pośrednictwem formularza Zgłoś problem.

Ustawienia – Ograniczenia dostępu

Dodaliśmy dwie nowe opcje ograniczeń dostępu podczas instalowania i odinstalowywania gier i aplikacji. Aby je znaleźć, przejdź do Ustawienia > System > Ograniczenia dostępu.

Zawiera poprawki

Dzięki świetnym opiniom od niejawnych testerów Xbox i ciężkiej pracy inżynierów Xbox z radością ogłaszamy, że w tej aktualizacji wprowadzono następujące poprawki:

Transfer sieciowy

Poprawki rozwiązujące nieoczekiwany błąd, który mógł wystąpić podczas rozpoczynania transferu sieciowego, jeśli zawartość już istnieje.

Części

Poprawki rozwiązujące problem polegający na tym, że podczas próby zaproszenia członków klubu na imprezę nie pojawiał się żaden członek.

System

Różne aktualizacje poprawnie odzwierciedlające lokalne języki na konsoli.

Znane problemy

Chociaż znane problemy mogły zostać wymienione w poprzednich informacjach o wydaniu programu Xbox Insiders, nie są one ignorowane! Znalezienie rozwiązania może jednak zająć inżynierom Xbox więcej czasu. Jeśli doświadczysz któregokolwiek z tych problemów, prosimy o postępowanie zgodnie z podanymi instrukcjami i przesłanie opinii za pośrednictwem formularza zgłoszenia problemu.

Audio

Użytkownicy zgłaszali sporadyczne problemy z dźwiękiem na pulpicie nawigacyjnym, grach i aplikacjach.

Rezolucja : Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, sprawdź, czy w telewizorze i całym innym sprzęcie zainstalowano najnowsze oprogramowanie sprzętowe. Jeśli nie masz pewności, być może będziesz musiał skontaktować się z producentem w celu uzyskania pomocy.

Informacja zwrotna: Jeśli po zastosowaniu najnowszego oprogramowania sprzętowego i przeprowadzeniu dodatkowych testów problemy nadal występują, prześlij opinię za pośrednictwem formularza Zgłoś problem, gdy tylko napotkasz problem.

Sieć

Badamy zgłoszenia dotyczące problemu, w wyniku którego konsola może nie łączyć się z siecią natychmiast po uruchomieniu. Jeśli napotkasz ten problem, zgłoś go jak najszybciej za pomocą formularza zgłoszenia problemu.

Rozwiązanie: Poczekaj minutę lub dwie na nawiązanie połączenia. Jeśli konsola nadal nie jest podłączona, uruchom ponownie konsolę Xbox przy użyciu Centrum zasilania lub przewodnika, a następnie prześlij opinię, korzystając z formularza Zgłoś problem.

Zachęcamy do skorzystania z formularza Zgłoś problem, aby poinformować nas o wszelkich napotkanych problemach. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale gromadzone przez nas dane są kluczowe dla znalezienia rozwiązania.

Źródło: news.xbox.com