Nowe funkcje pojawią się w Among Us w 2024 roku

Przedstawiamy nowy plan rozwoju Among Us na resztę 2024 roku, mimo że spora część roku już minęła.

Co nowego nadejdzie

Jak widać, mieliśmy już The Fungle, a wkrótce w grze pojawią się „nowe role”. Poza tym istnieją plany, „w dowolnej kolejności”, dotyczące ulepszonego filtra lobby, atrakcyjniejszych ustawień lobby, kosmetyków, współpracy i szeregu zmian mających na celu poprawę jakości życia.

Nowe role to Inżynier, Naukowiec, Anioł Stróż i Zmiennokształtny. Jeśli chodzi o nową współpracę, zespół ma nadzieję „w tym roku nadal Was zadziwiać”. A jest jeszcze więcej rzeczy, które najwyraźniej zostały ocenzurowane…

„W tym miejscu mam prawo się wypowiadać [CENSURÉ]. Nic więcej nie mogę powiedzieć, bo lubimy Was zaskakiwać! Wow, to dużo! Zespół ciężko pracuje, konsultując notatki i przygotowując swoje zadania, aby urzeczywistnić te plany, więc nie spodziewaj się, że wszystko to zostanie ukończone w kolejności podanej powyżej. Jesteśmy podekscytowani i nie możemy się doczekać, aż zaimplementujemy te zmiany w Waszych uroczych rękach, które nie mają noży-oszustów. »

Czego się spodziewać przez resztę roku

Czy nie możesz się doczekać reszty roku w Among Us? Co jeszcze chciałbyś zobaczyć w tej grze? Daj nam znać w komentarzach.

[source innersloth.com]

Zobacz także

Powiązane gry

Źródło: www.nintendolife.com