Nowe funkcje i doświadczenia dzięki nowej aktualizacji Xbox Alpha. Szczegóły dostępne tutaj!

Witajcie niejawni testerzy Xbox! Mamy nową wersję zapoznawczą aktualizacji Xbox, która pojawi się w kręgu alfa. Należy zauważyć, że niektóre aktualizacje tych wersji beta systemu operacyjnego obejmują ulepszenia techniczne, które zapewniają jakość i stabilną wersję konsoli Xbox.

Aktualizacja systemu

Szczegóły aktualizacji:

Wydana wersja systemu: XB_FLT_2311ZN\25398.2876.231102-1830

Dostępne od 14:00 czasu polskiego 6 listopada 2023 r

Obowiązkowe od 3:00 czasu pacyficznego 7 listopada 2023 r

Nowe funkcje i doświadczenia

Mamy dobrą wiadomość! Użytkownicy wersji alfa mogą spodziewać się czegoś nowego w podglądzie aktualizacji Xbox.

Krawędź

Losowa grupa użytkowników będzie mogła przetestować eksperymentalną funkcję przeglądarki Microsoft Edge, która blokuje osadzone treści negatywnie wpływające na wydajność przeglądania. Przygotowaliśmy te eksperymenty, aby uzyskać opinie, więc jeśli je masz lub doświadczysz czegoś nieoczekiwanego, skorzystaj z formularza „Zgłoś problem”, aby nas o tym powiadomić!

Wdrożone poprawki

Dzięki ciężkiej pracy inżynierów Xbox z radością ogłaszamy, że dla tej wersji zostały wdrożone następujące poprawki:

Aplikacja Akcesoria Xbox

Poprawka poprawiająca nawigację przy podłączonej klawiaturze podczas edycji profili.

Obiekt

Napraw, aby rozwiązać nieoczekiwane problemy podczas instalowania gier i aplikacji.

Ustawienia – Personalizacja

Naprawiono problem polegający na tym, że dynamiczne tła mogły czasami ładować się w nieskończoność podczas ładowania podglądu.

System

Różne aktualizacje poprawnie odzwierciedlające lokalne języki na konsoli.

Uwaga: użytkownicy uczestniczący w wersji beta mogą zobaczyć na konsoli „dziwny” tekst. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Znane problemy

Rozumiemy, że pewne problemy zostały wspomniane w poprzednich informacjach o łatkach programu Xbox Insider. Problemy te nie są ignorowane, ale znalezienie rozwiązania zajmie inżynierom Xbox więcej czasu.

Audio

Otrzymaliśmy zgłoszenia od użytkowników doświadczających sporadycznych problemów z dźwiękiem na desce rozdzielczej, grach i aplikacjach. Jeśli wystąpią problemy, upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego telewizora i innego sprzętu. Jeśli nie masz pewności, być może będziesz musiał skontaktować się z producentem w celu uzyskania pomocy.

Uwaga: jeśli po zastosowaniu najnowszych aktualizacji oprogramowania sprzętowego problemy nadal występują, prosimy o natychmiastowe przesłanie opinii za pomocą formularza „Zgłoś problem” z opcją „Odtwórz za pomocą zaawansowanej diagnostyki”, a następnie wybierz kategorię „Odtwórz za pomocą zaawansowanej diagnostyki”. ” i „Problemy z wyjściem audio konsoli”. Podaj jak najwięcej informacji:

Kiedy zaczął się problem?

Czy utraciłeś dźwięk tylko w grze/aplikacji, czy także w systemie audio?

Czy zmiana formatu audio rozwiązuje problem? Jeśli tak, jaki był format przed i po?

Czy ponowne uruchomienie konsoli rozwiązuje problem?

Co obejmuje Twoja konfiguracja? Sprzęt, układ itp.

Oraz wszelkie dodatkowe informacje, które możesz podać, aby odtworzyć problem.

Sieć

Badamy zgłoszenia dotyczące problemu polegającego na tym, że konsola nie łączy się z siecią zgodnie z oczekiwaniami po uruchomieniu. Jeśli napotkasz ten problem, zgłoś go jak najszybciej za pomocą formularza „Zgłoś problem”.

Nie zapomnij skorzystać z formularza „Zgłoś problem”, aby poinformować nas o swoim problemie. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale zebrane przez nas dane będą kluczowe dla znalezienia rozwiązania.

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, odwiedź subreddit społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby Ci pomóc.

Publikując posty w subreddicie, sprawdź najnowsze posty, aby sprawdzić, czy Twój problem został już opublikowany lub rozwiązany. Zawsze zalecamy dodanie czegoś do dyskusji na ten sam temat przed napisaniem nowego postu. Dzięki temu możemy wspierać Cię w najlepszy możliwy sposób! Pamiętaj, aby przed opublikowaniem skorzystać z opcji „Zgłoś problem”. Informacje udostępniane w tych dwóch miejscach pomogą nam lepiej zrozumieć Twój problem.

Dziękuję wszystkim niejawnym testerom Xbox w dzisiejszym subreddicie. Cieszymy się, że stało się to przyjazne i tętniące życiem miejsce rozmów i wsparcia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze. Śledź nadchodzące Informacje o wydaniu programu Xbox Insider, aby uzyskać więcej informacji na temat pierścienia aktualizacji Xbox Preview!

Źródło: news.xbox.com