Nowe formy Pokémon odkryte w Pokémon Legends: Arceus


Głęboko w śnieżnej dziczy regionu Hisui w nadchodzących Legendach Pokémon: Arceus zamieszkuje znajomą rodzinę Pokémonów o unikalnej formie, jak w tej nowej części serii. Film wydany przez The Pokémon Company pokazuje istnienie Hisuian Zorua i Hisuian Zoroark, którzy są pierwszymi potworami, które mają określony zestaw typów.

Film, który możecie obejrzeć poniżej, jest osadzony z punktu widzenia odkrywcy, który chce udokumentować dzikie Pokémony w Hisui za pomocą „dziwnego urządzenia”, czyli aparatu, który nie powinien istnieć długo w przeszłości, gdy Legends: Arceus ma miejsce. Najpierw jest podekscytowany pojawieniem się dzikiego Snorunta, ale ma kłopoty, gdy zapuszcza się do zimnego, ciemnego lasu. Spotyka małego białego Pokémona z delikatną czerwoną kępką na głowie i puszystą grzywą. To Hisuian Zorua, kontrastujący z jej tradycyjną formą, która ma czarne futro.

Na nieszczęście dla odkrywcy, z linii drzew wyłania się ciemny cień, który otacza go upiornym welonem, rzucając go i jego aparat na śnieg. Wysoki, biało-czerwony Hisuian Zoroark o dzikich włosach pojawia się obok Hisuiana Zoruy. Obaj spoglądają po raz ostatni bezpośrednio w obiektyw aparatu i odwracają się, by wejść w bezpieczny las.

Obie te nowe formy zostały potwierdzone przez Joe Merricka z Serebii.net jako Normalny i Duchowy, pierwsza kombinacja typów dla każdego Pokémona. Standardowy Zorua i Zoroark są czysto mroczne, więc tematycznie te nowe odmiany są w pewien sposób podobne. Wraz z odkryciem tego duetu całkowita liczba form Hisuian podwaja się do czterech, a zupełnie nowa liczba Pokémonów wynosi na razie trzy.

Legendy Pokémon: Arceus to nadchodząca przygoda Pokémon, która ma miejsce dawno temu w regionie Hisui, znanym obecnie jako Sinnoh. Trenerzy rozpoczną misje przyjmowane w miastach i wyruszą w dzicz, aby złapać i walczyć z Pokémonami. To dramatyczna zmiana w stylu gry w porównaniu do ostatnich Sword and Shield lub Brilliant Diamond and Shining Pearl, które ukażą się w listopadzie. Pokémon Legends: Arceus to ekskluzywny zestaw Switch, który zostanie wydany 28 stycznia 2022 r.Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/21/new-pokemon-forms-discovered-in-pokemon-legends-arceus