Nowe figurki Final Fantasy VII można zamawiać w przedsprzedaży na Amazon

Odkryj nowe figurki i produkty pochodne z Final Fantasy VII, które zachwycą fanów serii!

Miniaturowa figurka Cloud Strife Static Arts

Pierwszą z nowych figurek jest miniatura od Cloud Strife Static Arts. Figurka ma styl kreskówkowy i ma dwa wymienne ramiona trzymające gigantyczny miecz niszczyciela. Będzie dostępny od 27 listopada w cenie 50 dolarów. Zamówienia w przedsprzedaży są dostępne na Amazon.

Remake Fantasy VII: Figurka Tifa Lockheart Play Arts Kai

Play Arts Kai wypuści 31 lipca nową figurkę Tify Lockheart, opartą na jej bardziej realistycznym wyglądzie w Final Fantasy VII Remake i Rebirth. Figurka zawiera wymienne części włosów, głowy i dłoni, a także ruchome stawy. Można go zamówić w przedsprzedaży za 130 dolarów na Amazonie.

Remake Final Fantasy VII: Galeria figurek Cactuar i Tonberry

Nadchodzące figurki FFVII Remake zawierają także kilku wrogów z gry, w tym dwie nowe figurki Bright Arts: Cactuar i Tonberry. Te metalowe figurki są ręcznie polerowane i mają błyszczące wykończenie. Catuar i Tonberry zostaną wprowadzone na rynek 31 lipca w cenie 30 dolarów i można je zamówić w przedsprzedaży na Amazon.

Warto wspomnieć, że trzecia statua wzorowana na Vivi z Final Fantasy IX również jest częścią tej linii figurek i jest dostępna w przedsprzedaży na Amazon. Premiera odbędzie się 28 sierpnia w cenie 30 dolarów.

Final Fantasy VII Bring Arts Rysunek Classics Zamów w przedsprzedaży

Oprócz figurek FFVII Remake i Rebirth wkrótce pojawi się nowa linia figurek Bring Arts, zawierająca wszystkich dziewięciu grywalnych członków zespołu z Final Fantasy VII na PS1, oparta na oryginalnych grafikach Tetsuyi Nomury. Niestety, zamówienia w przedsprzedaży na figurki Cloud, Tify i Aerith zostały wyprzedane wkrótce po ogłoszeniu linii, ale pozostałych sześć postaci – Barret, Red XIII, Cid, Cait Sith, Vincent i Yuffie – jest dostępnych w przedsprzedaży na Amazonie. Figurki zadebiutują w 2025 roku, a większość z nich będzie kosztować 121 dolarów, z wyjątkiem Barret i Red XIII, które kosztują 130 dolarów.

Źródło: www.gamespot.com