Nowa zawartość od Niera: książka i manga w przedsprzedaży

Nowa wersja zawartości dla fanów Nier

Nier Replicant ver.1.22474487139…: Wspomnienia z projektu Gestalt – plik 02

Project Gestalt Recollections – File 02 to druga książka z serii powieści Nier Replicant, której współautorem są twórczyni serii Yoko Taro i autor fabuły Nier Jun Eishima. Książki opowiadają rozszerzoną wersję wydarzeń z gry Nier Replicant. Zamówienia przedpremierowe na wydanie w twardej oprawie są przecenione w Amazon do 25,49 dolarów (zwykle 28 dolarów).

Yorha: Rekord zejścia do Pearl Harbor – A Nier: Historia automatów 03

To nie jedyna nowa książka Niera, która jest w drodze. Trzeci tom serii mangi Nier: Automata, Yorha: Pearl Harbor Descent Record – A Nier: Automata Story 03, również ukaże się 19 marca wraz z powieścią Nier Replicant. Zamówienia w przedsprzedaży na tom 3 są obniżone do 13,49 dolarów (zwykle 15 dolarów) na Amazon, a pierwsze dwa tomy są również dostępne za jedyne 10 dolarów za sztukę.

Więcej książek Nier na Amazon

Jeśli szukasz więcej treści do czytania Nier, masz szczęście. Yoko Taro jest współautorką kilku innych książek, które wzbogacają jej dziwny i rozległy świat science fiction, niektóre są dostępne tanio na Amazonie. Zdobądź kilka, aby uzupełnić swoją kolekcję i miejmy nadzieję, że oczekiwanie na następną grę Nier będzie trochę łatwiejsze.

Źródło: www.gamespot.com