Nowa witryna „Kirby’s Return To Dream Land Deluxe” prezentuje więcej zrzutów ekranu i filmów


Jesteśmy teraz na końcu działań marketingowych Fire Emblem Engage – gra pojawi się w przyszłym tygodniu i wydaje się, że Nintendo już zwraca uwagę na powrót różowej dmuchawki, Kirby.

Po udanym wydaniu jego pierwszej platformówki 3D w marcu ubiegłego roku, Nintendo ma teraz Kirby’s Return to Dream Land Deluxe zablokowane na następny miesiąc. Tytuł pierwotnie zadebiutował na Wii w 2011 roku i pojawi się na Switchu 24 lutego.

Prawdopodobnie widzieliście już regularne posty Nintendo w mediach społecznościowych, w tym wczorajszy post i dzisiejszy wpis, a teraz dodając do tego, została uruchomiona oficjalna japońska strona internetowa dla wersji Switch. Zostało to pierwotnie podkreślone na Reddit:

Obraz: Nintendo

Witryna udostępnia więcej zrzutów ekranu, a także udostępnia dodatkowe materiały wideo. Sam zobacz. Ma również segment „informacyjny” na samej górze – powiadamiający fanów o aktualizacjach Kirby. A na stronie głównej możesz zobaczyć umiejętności Kirby’ego, oficjalny zwiastun gry i wiele więcej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/01/new-kirbys-return-to-dream-land-deluxe-website-shows-off-more-screenshots-and-video