Nowa wersja zapoznawcza aktualizacji Xbox dla uczestników programu Alpha Skip-Ahead Insider jest już dostępna

Aktualizacja Xbox jest dostępna dla członków programu Insider Alpha Skip-Ahead. Ta aktualizacja zawiera ulepszenia zakulisowe, które zapewniają jakość i stabilność systemu na konsolach Xbox. Mimo że widoczne zmiany w interfejsie użytkownika są minimalne, informacje o wersji są niezbędne, aby informować Cię o nadchodzących aktualizacjach Twojego urządzenia. Sprawdź szczegóły poniżej!

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu operacyjnego: XB_FLT_2408GE\26085.1502.240318-2200

Data dostępności: 20 marca 2024 r. o godzinie 14:00 czasu polskiego

Obowiązkowa aktualizacja: 21 marca 2024 r. o godzinie 3:00 czasu pacyficznego

Nowe funkcje i doświadczenia

Użytkownicy Alpha Skip-Ahead mogą spodziewać się czegoś nowego w tej aktualizacji Xbox. Rzeczywiście, gracze Xbox, którzy dołączyli do Discord Voice, mogą teraz słyszeć dźwięk płyty rezonansowej innych członków na kanale lub w trakcie połączenia. Przycisk wyciszenia dźwięku płyty rezonansowej jest dostępny w opcjach głosu Discord w Przewodniku. Należy pamiętać, że nie jest jeszcze możliwe wyzwolenie dźwięku płyty rezonansowej z konsoli.

Zawiera poprawki

Dzięki opiniom niejawnych testerów Xbox i ciężkiej pracy inżynierów Xbox w tej aktualizacji wprowadzono kilka poprawek, w tym poprawki zrzutów ekranu i aktualizacje, aby poprawnie odzwierciedlać lokalne języki na konsoli.

Znane problemy

Znane problemy z łącznością audio i sieciową są badane. Użytkownicy doświadczający sporadycznych problemów z dźwiękiem lub połączeniem sieciowym proszeni są o przesłanie opinii za pośrednictwem formularza „Zgłoś problem”, aby pomóc w szybkim rozwiązaniu tych problemów.

Źródło: news.xbox.com