Nowa postać LEGO we współpracy z Animal Crossing: KK Slider dołączy do oferty 1 sierpnia

LEGO ujawnia najnowszą postać, która dołączy do współpracy z Animal Crossing. Od 1 sierpnia fani będą mogli kolekcjonować legendarnego artystę znanego jako KK Slider.

Przybycie KK Slidera do LEGO

Wiadomość została ogłoszona na oficjalnym Lego »

Z filmu wynika, że ​​Slider będzie częścią zestawu zawierającego Town Hall z gry. Będzie też inny zestaw inspirowany Dodo Airlines.

Szczegóły współpracy

Należy zauważyć, że choć Slider znany jest ze swoich umiejętności wokalnych i gry na gitarze, nie będzie mógł się poruszać ani śpiewać. W filmie LEGO wyjaśniło, że „minifigurka KK tak naprawdę nie śpiewa ani się nie porusza”, co wskazywało, że społeczeństwo odebrało jemu i każdemu człowiekowi jego największy dar. Pomimo braku głosów Slider nadal będzie świetnie wyglądał w każdym zestawie Animal Crossing.

LEGO początkowo ogłosiło współpracę z Animal Crossing pod koniec zeszłego roku, ale zestawy można było kupić dopiero kilka tygodni później, w marcu. Fani mogą nabyć różne zestawy, wśród których znajdują się między innymi wycieczka po domu Isabelle, wycieczka łodzią na wyspę Kapp’n, zajęcia na świeżym powietrzu z króliczkiem Crossing i wiele innych.

Inne niedawne kolaboracje LEGO

Warto również zauważyć, że Animal Crossing to nie jedyna współpraca LEGO w tym roku. Na początku tego miesiąca LEGO nawiązało współpracę z Wizards of the Coast, aby stworzyć ogromny zestaw Dungeons & Dragons. Zestaw zawiera kultowe potwory D&D, takie jak Beholder, Gelatinous Cube i Owlbear.

Źródło: www.gamespot.com