Nowa gra z serii Astro Bot opracowywana przez Sony – ogłoszenie wkrótce

Sony przygotowuje nową odsłonę swojej ukochanej serii Astro Bot, która ma zostać oficjalnie ujawniona już wkrótce.

Trwają prace nad nową grą Astro Bot

Według niezwykle wiarygodnego informatora PlayStation, Billbil-kuna, piszącego dla Dealabs, w studiu Team Asobi powstaje nowa gra Astro Bot, która ma zostać oficjalnie zaprezentowana w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Szczegóły są ograniczone, ale twierdzi się, że nowy Astro Bot, prawdopodobnie właśnie tak się nazywa, będzie rozgrywał się częściowo w środowisku pustynnym i będzie wyposażony w robotyczną postać przypominającą fenka.

Oczekiwany powrót

Chociaż Billbil-kun jest ostrożny, sugerując, że oficjalne ogłoszenie nastąpi w ciągu dość długich dwóch tygodni, inne raporty, w tym jeden od Nicka Bakera ze strony XboxEra, wskazują na nową prezentację PlayStation zaplanowaną na przyszły wtorek, 28 maja .

Billbil-kun poinformował wcześniej, że Sony przygotowuje się do udostępnienia fanom PlayStation nowej zapowiedzi sieciowej strzelanki Concords studia FireWalk Studios „już wkrótce”, sugerując, że może to być kolejny zwiastun, jeśli raporty okażą się prawdziwe.

Dwie gry Astro Bot zyskały już rozgłos – Astro Bot Rescue Mission w 2018 r. na PSVR i Astro’s Playroom w 2020 r. na PS5 – więc najwyższy czas znaleźć tego ujmującego małego robota.

Źródło: www.eurogamer.net