Nowa gra typu survival horror z czasów I wojny światowej na Switcha

Team 17 i Catchweight Studio przedstawiają Conscript, nową grę typu survival horror, której akcja rozgrywa się podczas I wojny światowej (lub Wielkiej Wojny), która pojawi się na Switchu jeszcze w tym roku.

W chwili pisania tego tekstu nie została ustalona żadna konkretna data premiery, ale jeśli chcesz posmakować akcji, demo Steam będzie dostępne od 10 czerwca 2024 r. Zgodnie z zapowiedzią na taśmie, wydaje się, że gra zajmie trochę inspiracji z cieszącej się dużym uznaniem gry Signalis, wydanej na Switcha w 2022 roku.

Zanurzony w jednej z najdłuższych i najważniejszych bitew pierwszej wojny światowej, bitwie pod Verdun, Conscript pozwala ci przejąć kontrolę nad samotnym francuskim żołnierzem poszukującym zaginionego brata. Będziesz musiał rozwiązywać zagadki, zbierać zapasy i oczywiście stawić czoła śmiertelnym wrogom.

Kluczowe cechy:

– Grać: Ciesz się klasyczną grą typu survival horror, której akcja toczy się podczas bitwy pod Verdun, z dużą powtarzalnością, różnymi poziomami trudności, wieloma zakończeniami, kostiumami do odblokowania i dodatkową bronią.

– Przetrwać: Przetrwaj przeciwko żołnierzom wroga, używając broni białej i palnej z czasów I wojny światowej, w intensywnej i stresującej atmosferze, wzmocnionej estetyką pikselową i przytłaczającym dźwiękiem.

– Badać: Poruszaj się po połączonych obszarach o tematyce I wojny światowej, rozwiązując zagadki środowiskowe i efektywnie zarządzając swoimi zasobami.

Kino:

Będziemy Was na bieżąco informować, gdy tylko będziemy mieli więcej informacji na temat potencjalnej daty premiery Conscript.

Co sądzisz o tej grze? Czy uważasz, że wygląda interesująco? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzu.

Źródło: www.nintendolife.com