Nowa gra Transformers może się zmienić w przyszłym roku


Obraz: Nickelodeon

Po wydaniu obiecujących, ale zbyt łatwych Transformers: Battlegrounds w 2020 roku, zastanawialiśmy się, gdzie zniknęły te roboty w przebraniu (prawdopodobnie na parkingu przemysłowym tuż przy M4). Jednak po dwóch latach wydawca Battlegrounds, Outright Games, ogłosił, że silniki działają na nowym tytule Transformers, który ma zostać wydany w 2023 roku.

Opracowany przez Tessera Studios (zespół odpowiedzialny za Star Trek Prodigy: Supernova) Outright w tej chwili trzyma się drobiazgów, chociaż powiedział, że gra będzie oparta na nadchodzącym serialu animowanym, TRANSFORMATORY: EARHSPARKktórego premiera odbędzie się w listopadzie.

Seria ma podążać za nowym zespołem robotów, którzy jako pierwsi w swoim rodzaju przybywają na Ziemię. Podczas gdy nie dużo możemy spodziewać się, że w grze pojawi się ten nowy gang, choć nie wiadomo, czy będzie to miało podobne turowe podejście do poprzedniego wydania Battlegrounds, czy też będzie dążyło do czegoś nowego.

W nadchodzących miesiącach możemy spodziewać się więcej szczegółów na temat samej gry i tego, kiedy zobaczymy ją na Switchu.

Co masz nadzieję zobaczyć w tej nowej grze Transformers? GwiazdaWykrzykuj swoje myśli w komentarzach poniżej!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/10/a-new-transformers-game-might-be-coming-to-switch-next-year