Nowa gra Sonic X Shadow Generations: dostępne bonusy za zamówienie w przedsprzedaży!

Przegląd gry Sonic X Shadow Generations

Data premiery i zamówienia w przedsprzedaży

Sonic X Shadow Generations ukaże się 25 października na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch i PC. Ta nowa gra oferuje zremasterowaną wersję Sonic Generations, pierwotnie wydaną na Xbox 360 i PS3 w 2011 roku, a także zupełnie nową kampanię z udziałem Shadow the Hedgehog. Zamówienia przedpremierowe na Sonic Sega ujawniła zupełnie nowy wygląd Sonic X Shadow Generations podczas Summer Game Fest. Zwiastun można obejrzeć na dole tego przewodnika dotyczącego zamówień w przedsprzedaży.

Premia za zamówienie w przedsprzedaży Sonic X Shadow Generations

Zamów Sonica w przedsprzedaży Ten retro przedmiot kosmetyczny jest dostępny we wszystkich zamówieniach przedpremierowych na edycje fizyczne i cyfrowe na PS5, Nintendo Switch, Xbox Series X|S i PC. Zamówienia przedpremierowe na wydanie fizyczne obejmują również kolekcjonerską książkę Gerald Robotnik’s Journal, która zawiera szczegółowe informacje na temat tworzenia Jeża Shadowa z perspektywy Doktora Robotnika (Eggman). Wreszcie, decydując się na cyfrową edycję deluxe, będziesz mieć dostęp do gry na trzy dni przed jej premierą, począwszy od 22 października.

Standardowa edycja Sonic X Shadow Generations będzie dostępna zarówno w wersji fizycznej, jak i cyfrowej. Zawiera pełną wersję gry podstawowej na wybraną platformę, a także bonusy za zamówienie w przedsprzedaży Sonic Adventure Legacy i Gerald Robotnik’s Journal (książka jest dołączona wyłącznie do zamówień w przedsprzedaży w wersji fizycznej). Możesz zamówić w przedsprzedaży fizyczną kopię na PS5, Nintendo Switch i Xbox za 50 USD. Oczekujemy, że zamówienia w przedsprzedaży zostaną wkrótce uruchomione w innych witrynach zakupów online. Chociaż dysk Xbox zapewnia dostęp do wersji gry na Series X i Xbox One, po stronie PlayStation wydaje się, że w formacie fizycznym dostępna jest tylko wersja na PS5.

Cyfrowa edycja Deluxe i inna zawartość

Oprócz Edycji Standardowej dostępna jest również Cyfrowa Edycja Deluxe za 60 dolarów, która zawiera pełną wersję gry, dodatkową skórkę Sonic Legacy Skin, którą można zamówić w przedsprzedaży, a także zbiór dodatkowych przedmiotów, w tym skórkę Terios dla Shadow, dodatkowe punkty umiejętności, pakiet muzyczny, cyfrowy artbook, cyfrowa ścieżka dźwiękowa, nowy poziom kampanii Shadow uruchomionej na sezon świąteczny 2024, dodatkowe animacje prologu (wyłącznie na PlayStation). Cyfrową edycję Deluxe Sonic X Shadow Generations można zamówić w przedsprzedaży na PS5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC.

Premiera Sonic X Shadow Generations odbędzie się 25 października. Rozmiar filmu z premiery gry Sonic X Shadow Generations podczas Summer Game Fest 2024, dostępny na stronie

Źródło: www.gamespot.com