Nowa gra od twórcy Save Me Mr Tako! – zainspirowana GBA ARPG, Kickstarter otwiera się wkrótce

Nowa gra od twórcy Save Me Mr Tako! zainspirowana GBA ARPG, Kickstarter otwiera się wkrótce

Może pamiętasz urocze Save Me Mr Tako! od kilku lat temu. Ostateczna edycja na Switch obchodzi teraz swoją drugą rocznicę, a twórca ujawnił dzisiaj, że z sagi Tako będzie jeszcze więcej, ponieważ po raz pierwszy przyjrzał się Tako no Himitsu: Ocean tajemnic.

W tej grze wcielisz się w grupę sześciu bohaterów, którzy wyruszają w podróż, aby pokonać potwory cienia, które nękają tę krainę. W trakcie tego procesu prawda zostanie ujawniona, rzucając światło na niektóre trudne tematy w życiu bohaterów aż do tego momentu.

Deneos przytoczył wiele inspiracji dla tej gry, w tym Eastward, CrossCode i Undertale, a nawet posunął się do stwierdzenia, że gra jest „jak gdyby Golden Sun spotkało Illusion of Gaia” – więc bez presji, co?

Ocean of Secrets jest obecnie w fazie rozwoju, a zespół uruchomi Kickstarter jeszcze w tym roku z wersją gry Switch jako jednym z celów zbiórki. Możesz znaleźć stronę gry na Kickstarterze tutaj, ale pamiętaj, że nie jest jeszcze dostępna.

Po raz kolejny Deneos czerpie inspirację z ery GBA, a dzisiejszy zwiastun daje dobre spojrzenie na grafikę pikselową, której możemy się spodziewać po tym. Deweloper opisał nadchodzący tytuł jako „duchową kontynuację Save Me Mr Tako”.

Fabuła gry i zrzuty ekranu

W świecie, w którym pojawiają się potwory z cienia, odkrycie ośmiornicy rzuci światło na kłamstwa, które ludzie u władzy chcieli ukryć. Rozpocznij wspaniałą przygodę z barwnymi postaciami i spróbuj ocalić ten świat, który powoli pochłaniają tajemnice jego przeszłości. Obrazy: Deneos

Rozumiemy, że celem gry jest 2025 uwolnienia, chociaż nic nie jest ustalone na tych wczesnych etapach. Możesz znaleźć jeszcze więcej szczegółów na stronie Steam gry.

Z tego, co widzieliśmy do tej pory, gra z pewnością jest ładna i obiecuje zająć się trudnymi tematami w miarę postępów – zawsze mocna kombinacja. Będziemy wypatrywać więcej informacji w nadchodzących miesiącach i trzymamy kciuki, aby szybko osiągnął cel Switcha.

Co o tym myślisz?

Podziel się swoją opinią w komentarzach i subskrybuj Nintendo Life na Youtube.

Źródło: Nintendo Life.