Nowa gra Astro Bot: w zasięgu wzroku ponad 150 scen na PlayStation

Astro Bot: ponad 150 epizodów inspirowanych PlayStation

Astro Bot: gra ujawniona szczegółowo

Na niedawnej liście gier Astro Bot podano, że gracze będą mieli możliwość „uratowania ponad 150 kultowych botów VIP inspirowanych legendarnymi postaciami z 30-letniej historii PlayStation”.

W tym samym wykazie opisano Astro Bot jako „pełnowymiarową, samodzielną przygodę, która zawiera ponad czterokrotnie więcej światów, 300 botów do uratowania oraz dziesiątki nowych mocy i funkcji do odkrycia”. Potwierdza również, że Astro Bot jest grą wyłącznie dla jednego gracza i będzie dostępna wyłącznie na PS5.

Wyjaśniono również, że Astro Bot nie obejmuje mikrotransakcji, zapewniając graczy, że w Gatcha Lab jest „dużo monet” do zebrania i wydania.

Długo oczekiwany powrót

Sony ogłosiło nową grę Astro Bot podczas niedawnej prezentacji PlayStation State of Play. To po prostu Astro Bot, opracowany ponownie przez zespół Sony Asobi i wydany na PlayStation 5 6 września. To pierwsza główna rola Astro od czasu premiery tytułu na PS5 w 2020 roku, Astro’s Playroom.

Ogłoszenie Astro Bota wywołało u wielu wiele emocji, jak zauważa Ian, dziennikarz Eurogamer. Jednak brak wsparcia dla PSVR2 był dla niektórych fanów rozczarowaniem.

„Jak wszyscy, nie mogę się doczekać nowej gry Astro Bot. Są to naprawdę wesołe, podnoszące na duchu i inspirujące gry – a ta przypomina trochę mieszankę StarFox i Mario. „Jak to mogłoby nie być pretendentem do gry roku?” Powiedziałem sobie, oglądając objawienie. Ale kiedy minęła ponad minuta zwiastuna, w którym nie było żadnej rozgrywki VR, moje serce zaczęło tonąć. To ściśnięte serce całkowicie pękło, gdy na samym końcu zwiastuna pojawiły się wielkie, odważne słowa mówiące „WPROWADŹ NA PS5”. Więc nie ma wsparcia dla PSVR2? Dla postaci, która technicznie stała się popularna dzięki misji ratunkowej Astro Bot na PSVR1? »

Źródło: www.eurogamer.net