Nowa gra akcji RPG w Nintendo eShop! Odkryj ASTLIBRA 16 listopada 2023 r

Obiecująca gra RPG akcji, która wkrótce ukaże się w sklepie Nintendo eShop

Gra akcji RPG określana jako „najlepsza gra RPG, o której nigdy nie słyszałeś”, trafi do Nintendo eShop w tym tygodniu, 16 listopada 2023 r.

Chociaż powyższy zwiastun może nie być najbardziej atrakcyjny, jaki kiedykolwiek widzieliśmy, ogólne opinie na temat wersji ASTLIBRA Revision na PC były „w przeważającej mierze pozytywne” – łączna liczba recenzji wynosi obecnie 18 182 użytkowników. Gra będzie dostępna w cenie 19,49 GBP, ale jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży przed 16 listopada, otrzymasz 20% zniżki od podanej ceny, co spowoduje obniżenie jej do 15,59 GBP.

Rozgrywka wygląda naprawdę płynnie, a wokół pojawia się wiele ciekawych liczb, więc zdecydowanie jesteśmy na to gotowi. Nie jesteśmy wielkimi fanami oprawy wizualnej ani animacji, ale wygląda na to, że ten tytuł będzie się rozwijać bardziej dzięki rozgrywce i historii niż cokolwiek innego.

Kluczowe informacje ze strony eSklepu:

Podróż przez nieznane światy – Poznaj rozległy, niebezpieczny, ale piękny świat. Podzielona na kilka rozdziałów, dołącz do głównego bohatera i Karona, jego gadającego towarzysza ptaka, gdy stają twarzą w twarz z czasem i losem.

Wróć do złotej ery gier JRPG z akcją typu side-scrolling – Tnij, miażdż, przebijaj niezliczonych wrogów, jednocześnie budując wytrzymałość dla potężnych umiejętności opętania, zdolnych stopić wszystko, co blokuje ci drogę, w tym potężnych bossów, którzy mogą zająć połowę lub nawet więcej ekranu. Walcz agresywnie, myśląc strategicznie, zawsze wybieraj najbardziej niezawodny sprzęt i wybieraj umiejętności, które najlepiej nadają się do radzenia sobie w ciągle zmieniających się okolicznościach.

Walcz z bossem godnym bogów – Zmierz się z zaciekłymi bossami w całej historii, każdy z własnym zestawem ataków i wyzwań. Udoskonalanie umiejętności i uczenie się nowych umiejętności jest niezbędne do ukończenia każdej walki i postępów w historii bohatera.

Subskrybuj Nintendo Life na YouTube

Czy kupisz wersję Astlibra, kiedy zostanie ona wydana jeszcze w tym tygodniu? Daj nam znać za pomocą komentarza.

Źródło: www.nintendolife.com