Nowa fizyczna wersja Splatoon 3 zapowiedziana przez Nintendo!

Zapowiedziana przez Nintendo nowa fizyczna wersja gry Splatoon 3

Nintendo właśnie ogłosiło wydanie nowej fizycznej wersji gry Splatoon 3 w Japonii 18 lipca 2024 r. Ten nowy pakiet będzie zawierał kopię gry, kartę rozszerzeń (w tym aktualizację Inkopolis i dodatek DLC Side Order), a także niż trzymiesięczna subskrypcja Nintendo Switch Online. Nie jest określone, czy wszystko faktycznie znajduje się na karcie gry, ale Nintendo zrobiło to już wcześniej w przypadku poprzednich pakietów gier Switch i DLC.

Aktualizacje na razie dostępne wyłącznie w Japonii

W tej chwili ten pakiet fizyczny został potwierdzony tylko dla Japonii, ale jeśli będziemy mieli jakieś aktualizacje, będziemy Cię informować. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś DLC do Splatoon 3, koniecznie zapoznaj się z naszymi poprzednimi artykułami. W Inkopolis powróciły Squid Sisters, a Side Order dodało zupełnie nowe doświadczenie dla jednego gracza.

Propozycja, która powinna zachwycić fanów Splatoon

To nie pierwszy raz, kiedy Nintendo wypuściło zaktualizowane pakiety zawierające zawartość dodatkową i DLC. Zrobiło to już w przypadku gier na Switcha, takich jak Splatoon 2, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Pokémon Sword + Shield i Mario Kart 8 Deluxe.

Źródło: www.nintendolife.com