Nowa duża aktualizacja Borderlands 3 na Nintendo Switch – wszystkie szczegóły!

Odkryj, co nowego w aktualizacji Borderlands 3: Ultimate Edition

Aktualizacje gier są zawsze bardzo wyczekiwane przez fanów i tym razem przyszła kolej na Borderlands 3: Ultimate Edition, aby poinformować o znaczących ulepszeniach, które zostały dodane w wersji na Switcha. Zoptymalizowana wydajność w grze, ulepszone tekstury i inne zmiany „jakości życia” zostały specjalnie uwzględnione w tej aktualizacji. Oto wszystkie szczegóły:

Aktualizacje stabilności

W tej aktualizacji twórcy zajęli się licznymi awariami zgłaszanymi przez graczy, szczególnie w niektórych obszarach gry, takich jak rozpoczynanie nowej gry, dobieranie graczy i nie tylko. Misje „Popęd krwi”, „Przetrwaj zasadzkę” i „Legowisko harpii” zostały zaktualizowane, aby uniknąć sytuacji blokujących postęp.

Dokonano poprawek w geometrii mapy, aby uniknąć problemów z zanurzeniem, przypadkową śmiercią lub innymi błędami uniemożliwiającymi graczom normalne postępy.

Ulepszenia postaci, broni i innych przedmiotów

Aktualizacje nie ograniczają się tylko do problemów ze stabilnością. Wprowadzono ulepszenia wizualne i dźwiękowe oraz naprawiono problemy z dobieraniem graczy. Skórki Vault Huntera, tekstury broni i wrogów zostały ulepszone, aby zapewnić bardziej wciągające wrażenia z gry.

Aktualizacje są kontynuowane wraz z poprawkami misji i bossów w grze. Rozwiązano także problemy ze zmianami broni, pojawianiem się wrogów i zadaniami. Aktualizacja znacząco redukuje błędy i problemy, na jakie mogą natknąć się gracze.

Źródło: www.nintendolife.com