Nowa bomba w kategorii strzelanek: The First Descendant!

Wróć na górę

Ambicje w Albionie

Gra The First Descendant jest opracowywana w Nexon’s Magnum Studio, a jej premiera planowana jest na lato 2024 r. Ta bezpłatna gra, kolejna udana strzelanka typu looter-shooter, powinna zapewniać wyjątkowe wrażenia z gry.

Wczesne doświadczenia z Pierwszym Następcą

Podczas pierwszej sesji gry The First Descendant natychmiast zanurzyłem się w przypominającym Ziemię świecie science-fiction zwanym Albion. Dzięki solidnej mechanice rozgrywki i imponującej grafice gra oferuje wciągające wrażenia. Dostępna broń jest zróżnicowana, a każda postać ma unikalne magiczne moce, które wpływają na rozgrywkę.

Fabuła rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym ludzkość walczy o przetrwanie. Gracze muszą stawić czoła potężnym bossom w taktycznych i dynamicznych bitwach. Szybkość ruchów i różnorodność umiejętności zapewniają ekscytujące wrażenia z gry.

Personalizacja i przyszłość gier

Poza walką The First Descendant oferuje graczom mnóstwo opcji dostosowywania. Niezależnie od tego, czy są to stroje, broń czy umiejętności, każdy element można dostosować, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia. Gra będzie działać w oparciu o model sezonowy z przepustkami bojowymi oferującymi ekskluzywne nagrody kosmetyczne.

Monetyzacja gry skupi się przede wszystkim na kosmetycznych mikrotransakcjach, pozwalających graczom personalizować swoje doświadczenia bez korzyści w grze. Dzięki podejściu zorientowanemu na społeczność Magnum Studio angażuje się w ciągłe wzbogacanie gry w oparciu o opinie graczy.

Po godzinie gry i spotkaniu z zespołem programistów oczekiwanie na premierę The First Descendant jest duże. Gra obiecuje zaoferować bogate i różnorodne doświadczenia w gatunku strzelanek z innowacyjną mechaniką i szerokimi możliwościami dostosowywania.

Źródło: www.gameinformer.com