Nowa bijatyka oparta na Hunter x Hunter już wywołuje zamieszanie

Na kanale YouTube japońskiego zespołu profesjonalnych bijatyk CAG Osaka ukazała się nowa bijatyka oparta na popularnym anime Hunter x Hunter. Ochrzczony Łowca x Łowca: Nen x Uderzenieta gra stworzona przez Eighting to zespołowa bijatyka 2D 3 na 3. Sześć z 16 potwierdzonych grywalnych postaci to Gon, Killua, Kurapika, Leorio, Hisoka i Netero.

Następca Marvel vs.Capcom 3

Społeczność bijatyk podchwyciła tę wiadomość i już dzwoni Łowca x Łowca: Nen x Uderzenie Duchowy następca Marvel vs Capcom 3. Według Siliconery będzie można zagrać w wersję demonstracyjną gry na targach EVO Japan 2024.

Pomimo tego, że amerykańscy gracze nie będą mieli dostępu do japońskiego dema, prezentacja rozgrywki Nen x Wpływ wciąż cieszy się aprobatą fanów, szczególnie ze względu na mechanikę gry o nazwie Over Gear. W porównaniu z mechaniką współczynnika X w Marvel vs. Capcom 3, Over Gear zwiększa siłę ataku i prędkość aktywnej postaci w oparciu o liczbę członków drużyny pozostałych w walce.

Znana mechanika gry

Oprócz Over Gear, Nen x Wpływ zawiera inne klasyczne mechaniki bijatyk dla 3 graczy, takie jak zamiana postaci, asysty i łatwe do wykonania kombinacje. Społeczność bijatyk udostępniła w mediach społecznościowych liczne klipy porównujące Nen x Wpływ do innych znanych gier, takich jak Ultimate Marvel vs Capcom 3, seria Bloody Roar firmy Eighting i Dragon Ball FighterZ firmy Arc System Works.

Wydanie na kilka platform

Premiera zaplanowana na PlayStation 5, Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam, Łowca x Łowca: Nen x Uderzenie nie ma jeszcze znanej oficjalnej daty premiery. Ta gra będzie obowiązkową pozycją dla fanów anime i entuzjastów bijatyk dla trzech graczy. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat tego wyczekiwanego tytułu w świecie bijatyk.

Źródło: www.ign.com