Nowa bezpłatna aktualizacja dla Shiren the Wanderer: Serpentcoil Island Mystery Dungeon.

Nowa bezpłatna zawartość jest już dostępna dla roguelike RPG Shiren the Wanderer: The Mystery Dungeon of Serpentcoil Island od Spike Chunsoft. Ta aktualizacja wprowadza kilka ciekawych nowych funkcji dla graczy szukających wyzwań.

Nowe lochy i tryby gry

Jedną z głównych nowych funkcji jest dodanie Lochów Sacred Tree, trudnych lochów ze specjalnymi zasadami, takimi jak jak najszybsze wyjście lub użycie jak najmniejszej liczby ruchów. Te lochy można teraz znaleźć w obszarze początkowym plaży Shukuba.

Wprowadzono także nowy tryb wyzwań, zwany Dojo Challenge Mode, pozwalający graczom trenować z potworami w grze w serii minietapów. Ten tryb jest dostępny dopiero po ukończeniu głównej gry.

Inne dodatki i ulepszenia

Oprócz tych nowych funkcji, gracze będą teraz mogli grać „Kokatsu Shiren” w większej liczbie lochów, korzystać z bardziej przestronnego magazynu do przechowywania przedmiotów i korzystać z pewnych dostosowań związanych z balansem. Spike Chunsoft ogłosił także, że na lato 2024 planowana jest kolejna bezpłatna aktualizacja.

Obecna aktualizacja wydaje się wnosić do gry powiew świeżego powietrza, dając graczom nowe wyzwania i zawartość do odkrycia. Jeśli jesteś fanem Shiren the Wanderer, tej aktualizacji na pewno nie możesz przegapić.

Źródło: www.nintendolife.com