Nowa aktualizacja Xbox Preview: poznaj szczegóły!

Nowa aktualizacja Xbox Preview dla członków pierścienia Delta

Nowa aktualizacja Xbox Preview jest teraz dostępna dla członków kręgu Delta. Ta aktualizacja wprowadza istotne ulepszenia zakulisowe, aby zapewnić wysoką jakość i stabilną wersję konsoli Xbox. Nawet jeśli widoczne zmiany w interfejsie użytkownika są niewielkie lub zakulisowe, nadal publikujemy te informacje o wersji, aby informować Cię o aktualizacjach nadchodzących na Twoje urządzenie. Sprawdź szczegóły poniżej!

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu operacyjnego: XB_FLT_2403ZN\25398.3864.240306-1700

Dostępne od 16:00 czasu polskiego do 7 marca 2024 r

Obowiązkowe od 3:00 czasu PT do 8 marca 2024 r

Doświadczenie zmian

Ta wersja zapoznawcza aktualizacji Xbox zawiera następujące aktualizacje funkcjonalności i funkcjonalności.

Microsoft Edge – pasek boczny

Aby poprawić stabilność, usunięto wszystkie wewnętrzne aplikacje koncentrujące, takie jak Copilot Chat, Outlook, Teams, Games, a także możliwość dodawania witryn internetowych do paska bocznego. Podstawowe funkcje przeglądania i zakupów pozostają dostępne.

Zawiera poprawki

Dzięki cennym opiniom od niejawnych testerów Xbox i ciężkiej pracy inżynierów Xbox z radością ogłaszamy, że w tej wersji wprowadzono następujące poprawki:

Ustawienia – Subskrypcje

Poprawki rozwiązujące nieoczekiwany błąd podczas przeglądania subskrypcji.

System

Różne poprawki stabilności i wydajności.

Znane problemy

Chociaż znane problemy mogły zostać wspomniane w poprzednich informacjach o wydaniu programu Xbox Insider, nie są one ignorowane! Możliwe, że inżynierom Xbox znalezienie rozwiązania zajmie więcej czasu. Jeśli doświadczysz któregokolwiek z tych problemów, prosimy o postępowanie zgodnie z podanymi instrukcjami i przesyłanie zwrotów za pośrednictwem systemu „Zgłoś problem”.

Audio

Niektórzy użytkownicy zgłaszali sporadyczne problemy z dźwiękiem w panelu kontrolnym, grach i aplikacjach.

Znane problemy z siecią

Badamy zgłoszenia dotyczące potencjalnego problemu, w wyniku którego konsola może nie połączyć się z siecią natychmiast po uruchomieniu.

Jak zawsze, możesz skorzystać z opcji „Zgłoś problem”, aby poinformować nas o wszelkich napotkanych problemach. Chociaż nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, gromadzone przez nas dane są niezbędne do znalezienia rozwiązania.

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, odwiedź subreddit społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich problemów.

Dziękujemy wszystkim niejawnym testerom Xbox w dzisiejszym subreddicie i witamy w społeczności, jeśli do nas dołączysz! Uwielbiamy przyjazną atmosferę i wzajemne wsparcie, które panuje.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze. Bądź na bieżąco z nadchodzącymi informacjami o wydaniu programu Xbox Insider, aby uzyskać więcej informacji na temat pierścienia podglądu aktualizacji Xbox!

Źródło: news.xbox.com