Nowa aktualizacja Xbox Preview dla Insiderów! Poznaj szczegóły tutaj

Podgląd aktualizacji Xbox: Nowe zmiany na Xbox

Dziś na ringu Omega wystartowała nowa aktualizacja Xboxa. Ta aktualizacja zawiera ulepszenia zakulisowe, które zapewniają jakość i stabilność konsol Xbox. Nawet jeśli nie zostaną wprowadzone żadne znaczące zmiany w interfejsie użytkownika, będziemy nadal publikować te informacje o łatkach, aby informować Cię o nadchodzących aktualizacjach Twojego urządzenia.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu: XB_FLT_2403ZN\25398.3864.240306-1700

Dostępny : 17:00 czasu polskiego – 7 marca 2024 r

Obowiązkowy : 17:00 czasu polskiego – 8 marca 2024 r

Pamiętaj, że nowi użytkownicy zarejestrowani w tym kręgu nie mają gwarancji otrzymania wszystkich wczesnych aktualizacji, ale otrzymają aktualizację przed jej powszechnym wydaniem. Dodatkowo niewielka grupa użytkowników może pozostać przy obecnej wersji do czasu, aż kolejna aktualizacja systemu stanie się obowiązkowa dla wszystkich.

Doświadczenie zmian

Ta wersja zapoznawcza aktualizacji Xbox zawiera następujące aktualizacje:

Microsoft Edge – pasek boczny: Aby poprawić stabilność, wszystkie aplikacje centrum Microsoft, w tym Copilot Chat, Outlook, Teams, Games oraz możliwość dodawania witryn internetowych do paska bocznego, a także sekcja w Ustawieniach, zostały usunięte. Podstawowe funkcje zakupów i przeglądania są nadal dostępne.

Zawiera poprawki

Dzięki opiniom niejawnych testerów Xbox i ciężkiej pracy inżynierów Xbox w tej kompilacji wprowadzono następujące poprawki:

Ustawienia – Subskrypcje: Poprawki rozwiązujące nieoczekiwany błąd, który mógł wystąpić podczas przeglądania subskrypcji.

System: Różne poprawki stabilności i wydajności.

Znane problemy

Znane problemy mogą być wymienione w poprzednich wersjach informacji o łatkach programu Xbox Insider, ale nie są ignorowane! Znalezienie rozwiązania może zająć inżynierom Xbox trochę czasu. Jeśli napotkasz którykolwiek z tych problemów, postępuj zgodnie z podanymi wskazówkami i prześlij swoją opinię za pomocą przycisku „Zgłoś problem”.

Audio: Niektórzy użytkownicy zgłaszali sporadyczne problemy z dźwiękiem na pulpicie nawigacyjnym, grach i aplikacjach.

Sieć : Badamy zgłoszenia dotyczące problemu, w wyniku którego konsola może nie łączyć się z siecią natychmiast po uruchomieniu. Jeśli napotkasz ten problem, zgłoś go jak najszybciej.

Nie zapomnij użyć opcji „Zgłoś problem”, aby poinformować nas o wszelkich napotkanych problemach. Dane, które zbieramy, są kluczowe dla znalezienia rozwiązania.

Źródło: news.xbox.com