Nowa aktualizacja Xbox Insider Alpha z pominięciem — listopad 2023 r

Nowa aktualizacja Xbox Preview już wkrótce!

Zespół Xbox Insider ogłasza nową aktualizację Xbox Preview, która wkrótce będzie dostępna dla członków Alpha Skip-Ahead. Należy pamiętać, że niektóre aktualizacje wersji zapoznawczych systemu operacyjnego obejmują ulepszenia zakulisowe, które zapewniają stabilną wersję wysokiej jakości na konsole Xbox.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu operacyjnego: RS_XBOX_DEV_FLIGHT\25992.1001.231107-2000.

Dostępne: 14:00 czasu pacyficznego – 10 listopada 2023 r.

Obowiązkowe: 3:00 czasu PT – 11 listopada 2023 r.

Wdrożone poprawki

Dzięki ciężkiej pracy inżynierów Xbox w tej wersji zaimplementowano następujące poprawki:

Aplikacje

Wprowadzono poprawki rozwiązujące problemy z odtwarzaniem wideo w różnych aplikacjach do przesyłania strumieniowego, takie jak nieoczekiwane zacinanie się lub zawieszanie wideo przy jednoczesnym odtwarzaniu dźwięku.

System

Różne aktualizacje poprawnie odzwierciedlające lokalne języki na konsoli.

Uwaga: użytkownicy biorący udział w podglądzie mogą zobaczyć na konsoli „dziwny” tekst. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Znane problemy

Audio

Otrzymaliśmy zgłoszenia od użytkowników doświadczających sporadycznych problemów z dźwiękiem na pulpicie nawigacyjnym, grach i aplikacjach. Jeśli wystąpią problemy, upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego telewizora i innego sprzętu.

Uwaga: jeśli po zastosowaniu najnowszych aktualizacji oprogramowania sprzętowego nadal występują problemy, prosimy o natychmiastowe przesłanie opinii za pomocą opcji „Zgłoś problem”, a następnie wybierz kategorię „Wrażenia z konsoli” i „Problemy z wyjściem audio konsoli”. Pamiętaj, aby podać jak najwięcej informacji.

Sieć

Badamy zgłoszenia dotyczące problemu, w wyniku którego konsola może nie łączyć się z siecią zgodnie z oczekiwaniami po uruchomieniu.

Profil

Jesteśmy świadomi, że motyw Twojego profilu Xbox może nie wyświetlać się zgodnie z oczekiwaniami, jeśli używasz motywu o wysokim kontraście lub jasnego, i pracujemy nad rozwiązaniem.

Nie zapomnij skorzystać z opcji „Zgłoś problem”, aby informować nas o swoim problemie.

Wsparcie i komunikacja

W przypadku jakichkolwiek próśb o pomoc prosimy o kontakt z subredditem społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby pomóc Ci rozwiać Twoje wątpliwości.

Pamiętaj, aby przed opublikowaniem skorzystać z opcji „Zgłoś problem” – informacje udostępniane w tych dwóch miejscach pomogą nam lepiej zrozumieć Twój problem.

Dziękuję wszystkim członkom społeczności Xbox Insider za dzisiejszy dzień. Cieszymy się, że stało się to przyjaznym, opartym na społeczności miejscem rozmów i wsparcia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na stronie Świergot. Śledź nadchodzące Informacje o wydaniu programu Xbox Insider, aby uzyskać więcej informacji na temat pierścienia podglądu aktualizacji Xbox!

Źródło: news.xbox.com