Nowa aktualizacja Xbox dostępna dla beta testerów – szczegóły tutaj

Niejawni testerzy Xbox będą zachwyceni! Nowa aktualizacja Xbox Preview jest już dostępna w pierścieniu Beta.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu operacyjnego: XB_FLT_2403ZN\25398.3848.240229-2200

Dostępne: 14:00 czasu pacyficznego – 4 marca 2024 r

Obowiązkowe: 3 godziny czasu PT – 5 marca 2024 r

Zawiera poprawki

Dzięki cennym opiniom od niejawnych testerów Xbox i ciężkiej pracy inżynierów Xbox z radością ogłaszamy, że w tej kompilacji wprowadzono następujące poprawki:

Dostępność

Poprawki poprawiające czytanie narratora w przewodniku podczas przeglądania znajomych i zmian w przyjaźniach.

Przechwytuj i udostępniaj

Poprawki rozwiązujące nieoczekiwany błąd w przewodniku podczas przeglądania ostatnich zrzutów.

System

Różne aktualizacje poprawnie odzwierciedlające lokalne języki na konsoli.

Znane problemy

Chociaż znane problemy mogły zostać wymienione w poprzednich informacjach o łatkach programu Xbox Insiders, nie są one ignorowane! Jednak inżynierowie Xbox mogą potrzebować więcej czasu na znalezienie rozwiązania. Jeśli doświadczysz któregokolwiek z tych problemów, prosimy o skorzystanie z podanych porad i zgłoszenie problemu.

Audio

Niektórzy użytkownicy zgłaszali sporadyczne problemy z dźwiękiem na pulpicie nawigacyjnym, grach i aplikacjach.

Rozwiązanie problemu : Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, sprawdź, czy w telewizorze i innym sprzęcie zainstalowano najnowsze oprogramowanie sprzętowe. Jeśli nie masz pewności, być może będziesz musiał skontaktować się z producentem w celu uzyskania pomocy.

Rozwiązanie: Poczekaj minutę lub dwie, aż połączenie zostanie nawiązane. Jeśli konsola nadal nie może się połączyć, uruchom ponownie konsolę Xbox przy użyciu Centrum zasilania lub przewodnika, a następnie zgłoś problem. Dowiedz się więcej o ponownym uruchamianiu tutaj: Jak ponownie uruchomić lub ponownie uruchomić konsolę Xbox.

Uwagi: Jeśli po zastosowaniu najnowszego oprogramowania sprzętowego i przeprowadzeniu dodatkowych kontroli problemy nadal występują, prześlij opinię za pośrednictwem opcji Zgłoś problem, gdy napotkasz problem.

Sieć

Badamy zgłoszenia dotyczące problemu polegającego na tym, że konsola nie łączy się natychmiast z siecią po uruchomieniu. Jeśli napotkasz ten problem, zgłoś go jak najszybciej.

Metoda obejścia: Poczekaj minutę lub dwie, aż połączenie zostanie nawiązane. Jeśli konsola nadal nie może się połączyć, uruchom ponownie konsolę Xbox przy użyciu Centrum zasilania lub przewodnika, a następnie zgłoś problem. Dowiedz się więcej o ponownym uruchomieniu tutaj: Jak ponownie uruchomić lub uruchomić ponownie konsolę Xbox.

Nie zapomnij użyć opcji Zgłoś problem, aby poinformować nas o wszelkich napotkanych problemach.

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, odwiedź subreddit społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby Ci pomóc.

Publikując posty w subreddicie, przejrzyj najnowsze posty, aby sprawdzić, czy Twój problem został już opublikowany lub rozwiązany.

Zawsze zalecamy dodanie do istniejących wątków z tym samym problemem przed opublikowaniem nowego. Dzięki temu możemy wspierać Cię najlepiej jak to możliwe! Pamiętaj, aby przed opublikowaniem skorzystać z opcji „Zgłoś problem”, informacje udostępniane w tych dwóch miejscach pomogą nam zrozumieć Twój problem.

Dziękujemy wszystkim niejawnym testerom Xbox w dzisiejszym subreddicie i witamy w społeczności, jeśli do nas dołączasz! Cieszymy się, że stało się to przyjazne, społecznościowe centrum rozmów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze. Śledź przyszłe Informacje o wydaniu programu Xbox Insider, aby uzyskać więcej informacji na temat pierścienia podglądu aktualizacji Xbox!

Źródło: news.xbox.com