Nowa aktualizacja Xbox dla niejawnych testerów – wszystkie szczegóły tutaj!

Nowa aktualizacja Xbox dla Insiderów

Witam wszystkich niejawnych testerów Xbox! Mamy nową aktualizację Xbox Preview dla wersji Alpha Skip-Ahead. Należy pamiętać, że niektóre aktualizacje wprowadzone w tych podglądowych wersjach systemu operacyjnego obejmują ulepszenia zakulisowe, które zapewniają jakość i stabilną wersję konsoli Xbox.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wydana wersja systemu: RS_XBOX_DEV_FLIGHT\25990.1003.231104-2000
Dostępne: 14:00 czasu pacyficznego – 8 listopada 2023 r
Obowiązkowe: 3 godziny czasu PT – 9 listopada 2023 r

Wdrożone poprawki

Dzięki ciężkiej pracy inżynierów Xbox z radością ogłaszamy, że dla tej wersji zostały wdrożone następujące poprawki:

Obiekt : Poprawki poprawiające nieoczekiwane problemy podczas instalowania gier i aplikacji.

Ustawienia – Personalizacja: Naprawiono problem polegający na tym, że dynamiczne tła mogły czasami ładować się w nieskończoność podczas ładowania podglądu.

System: Różne aktualizacje poprawnie odzwierciedlające lokalne języki na konsoli. Uwaga: użytkownicy korzystający z podglądu mogą zobaczyć w konsoli „dziwny” tekst. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Aplikacja Akcesoria Xbox: Poprawki poprawiające nawigację z dołączoną klawiaturą podczas edycji profili.

Znane problemy

Audio: Otrzymaliśmy zgłoszenia od użytkowników doświadczających sporadycznych problemów z dźwiękiem w panelu kontrolnym, grach i aplikacjach.

Sieć : Badamy zgłoszenia dotyczące problemu, w wyniku którego konsola może nie łączyć się z siecią zgodnie z oczekiwaniami po uruchomieniu.

Nie zapomnij użyć opcji „Zgłoś problem”, aby poinformować nas o swoim problemie. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale gromadzone przez nas dane są kluczowe dla znalezienia rozwiązania.

Wsparcie dla Insiderów

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, skontaktuj się z subredditem społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby Ci pomóc.

Dziękuję każdemu niejawnemu testerowi Xbox na dzisiejszym subreddicie. Cieszymy się, że stał się przyjaznym, społecznościowym centrum rozmów i wsparcia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze. Wypatruj nadchodzących informacji o wydaniu programu Xbox Insider, aby uzyskać więcej informacji na temat pierścienia podglądu aktualizacji Xbox!

Źródło: news.xbox.com