Nowa aktualizacja TMNT: Shredder’s Revenge zawiera niestandardowy tryb Arcade, filtry CRT i VCR oraz nie tylko


Wydawca Dotemu i deweloper Tribute Games wprowadzają do Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge niestandardowy tryb zręcznościowy, nowe filtry i nie tylko.

Ta wiadomość pochodzi z posta na blogu Steam dotyczącego gry, który ujawnia, że ​​​​ta nowa aktualizacja jest już dostępna do pobrania. Zawiera nowy niestandardowy tryb arcade, filtry CRT i VCR oraz dodatkowe poprawki i zmiany w grze.

„Aktualizacja wprowadza opcje gier niestandardowych, dając ninja większą kontrolę nad ich rurową bitwą przeciwko klanowi stóp poprzez 11 modyfikatorów mieszania i dopasowywania, przypominających przełączniki DIP znajdujące się w oldskulowych automatach do gier” – czytamy w komunikacie prasowym. „Filtry w stylu retro i bardzo duża porcja ulepszeń dopełniają niespodziewaną aktualizację, która dociera dziś do graczy na PC, PlayStation, Switch i Xbox”.

Oto spojrzenie na tablicę przełączników opcji gier niestandardowych:

Jak widać, wygląda na to, że można mieszać i dopasowywać wiele, aby każda niestandardowa sesja arkadowa była wyjątkowa. Jeśli jesteś zainteresowany, uruchom grę już dziś i pobierz aktualizację.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj Informator gier Recenzja TMNT: Zemsta Shreddera. Możesz także przeczytać, jak wczoraj TMNT: The Cowabunga Collection otrzymało łatkę, która dodaje grę online do wersji Turtles in Time na SNES.


Czy zamierzasz sprawdzić dzisiejszą aktualizację? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/12/22/new-tmnt-shredders-revenge-update-features-custom-arcade-mode-crt-and-vcr-filters-and