Nowa aktualizacja programu Xbox Insider dla wersji Delta – styczeń 2024 r

Witamy w programie Xbox Insider!

Członkowie programu Xbox Insider w kręgu Delta z radością dowiedzą się, że planowana jest nowa aktualizacja Xbox Preview. Tym razem wprowadza ulepszenia za kulisami, aby zapewnić jakość i stabilną wersję konsoli Xbox.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu operacyjnego: XB_FLT_2311ZN\25398.2922.240104-1615

Dostępne: 14:00 – 9 stycznia 2024 r

Obowiązkowo: 3h – 10 stycznia 2024 r

Wdrożono naprawy

Dzięki ciężkiej pracy inżynierów Xbox z radością ogłaszamy, że dla tej wersji zostały wdrożone następujące poprawki:

Przechwytuj i udostępniaj

Naprawiono błąd, w wyniku którego przechwytywanie zrzutów ekranu lub klipów z rozgrywki natychmiast po uruchomieniu tytułu mogło uniemożliwiać ukończenie kolejnych przechwytywania zgodnie z oczekiwaniami do czasu ponownego uruchomienia konsoli.

Gry

Dodatkowe poprawki mające na celu rozwiązanie problemu nieoczekiwanej utraty postępu w różnych tytułach.

System

Różne poprawki stabilności i wydajności.

Znane problemy

Rozumiemy, że w poprzednich wersjach Xbox Insider Preview zauważono pewne problemy. Te elementy nie są ignorowane, ale znalezienie rozwiązania zajmie inżynierom Xbox więcej czasu.

Audio

Otrzymaliśmy zgłoszenia od użytkowników doświadczających sporadycznych problemów z dźwiękiem na pulpicie nawigacyjnym, grach i aplikacjach. Jeśli napotkałeś jakiekolwiek problemy, upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego dla swojego telewizora i innego sprzętu. Jeśli nie masz pewności, być może będziesz musiał skontaktować się z producentem w celu uzyskania pomocy.

Sieć

Badamy zgłoszenia dotyczące problemu, w wyniku którego konsola może nie łączyć się z siecią zgodnie z oczekiwaniami po uruchomieniu. Jeśli napotkasz ten problem, zgłoś go tak szybko, jak to możliwe, za pomocą opcji „Zgłoś problem”.

Pamiętaj, aby skorzystać z opcji „Zgłoś problem”, aby na bieżąco informować nas o swojej sytuacji. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale zebrane przez nas dane będą kluczowe dla znalezienia rozwiązania.

Pomoc dla niejawnych testów Xbox

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, skontaktuj się z subredditem społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni członkowie programu Xbox Insider są tutaj, aby Ci pomóc.

Publikując posty w subreddicie, przejrzyj najnowsze posty, aby sprawdzić, czy Twój problem został już zgłoszony lub rozwiązany. Zawsze zalecamy dodanie wpisu do wątków dotyczących tego samego problemu przed opublikowaniem nowego wątku. Dzięki temu możemy wspierać Cię w najlepszy możliwy sposób! Pamiętaj, aby przed opublikowaniem skorzystać z opcji „Zgłoś problem”, ponieważ informacje udostępniane w obu miejscach pomagają nam lepiej zrozumieć Twój problem.

Dziękuję każdemu niejawnemu testerowi Xbox na dzisiejszym subreddicie. Uwielbiamy jego przyjazną naturę oraz jego skłonność do rozmów i wzajemnej pomocy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze. Bądź na bieżąco z przyszłymi wydaniami informacji o wersji Xbox Insider Preview, aby uzyskać więcej informacji na temat pierścienia Xbox Update Preview!

Źródło: news.xbox.com