Nowa aktualizacja programu Xbox Insider dla Omega Ring

Co nowego w wersji na Xboxa

Microsoft właśnie ujawnił najnowszą wersję poglądową aktualizacji Xbox w pierścieniu Omega. Należy pamiętać, że niektóre aktualizacje tych wersji zapoznawczych systemów operacyjnych obejmują ulepszenia zakulisowe, które zapewniają stabilną wersję na konsole Xbox.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu operacyjnego może nie zostać udostępniona automatycznie, zanim stanie się obowiązkowa.

Wdrożone poprawki

Dzięki ciężkiej pracy inżynierów Microsoftu w tej wersji wprowadzono kilka poprawek, szczególnie dotyczących stabilności i ogólnej wydajności.

Znane problemy

Należy zauważyć, że zgłoszono pewne bieżące problemy, w tym problemy z dźwiękiem i siecią. Problemy te są obecnie badane przez zespół Microsoft.

Otrzymaliśmy raporty, że niektórzy użytkownicy doświadczają sporadycznych problemów z dźwiękiem w panelu kontrolnym, grach i aplikacjach. Zalecamy, aby osoby doświadczające tych problemów upewniły się, że zainstalowały najnowsze aktualizacje swojego sprzętu AV. W przypadku utrzymujących się problemów nie wahaj się przesłać szczegółowego raportu.

Jeśli chodzi o problemy z siecią, zespół Microsoft bada potencjalny problem uniemożliwiający konsoli połączenie się z siecią podczas uruchamiania. Jeśli wystąpią takie problemy, ważne jest, aby jak najszybciej przesłać raport o problemie, aby pomóc w jego rozwiązaniu.

Zachęcamy do dalszego przesyłania zgłoszeń problemów, ponieważ choć możemy nie być w stanie odpowiedzieć każdemu, zebrane dane są kluczowe dla znalezienia odpowiedniego rozwiązania.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze i bądź na bieżąco z nadchodzącymi informacjami o wydaniu Xbox Insider.

Źródło: news.xbox.com