Nowa aktualizacja podglądu Xbox dla Insiderów Alpha: dodatki Discord i ograniczenia dostępu

Użytkownicy Xbox Insider w Alpha Ring mogą dzisiaj spodziewać się nowej aktualizacji Xbox Preview.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu operacyjnego: XB_FLT_2404ZN\25398.4024.240313-2200

Dostępne: 14:00 czasu pacyficznego – 15 marca 2024 r

Obowiązkowe: 3 godziny czasu PT – 16 marca 2024 r

Nowe funkcje i doświadczenia

Głos Discorda – wzmocnienie dźwięku

Gracze Xbox, którzy dołączyli do Discord Voice, będą teraz mogli słyszeć dźwięk miksera innych osób na kanale lub w rozmowie. Przycisk wyciszenia dźwięku miksera można znaleźć w opcjach głosu Discord w Przewodniku. Obecnie nie jest możliwe wyzwolenie dźwięku miksera z konsoli.

Ustawienia – Ograniczenia dostępu

Dodaliśmy dwie nowe opcje ograniczeń dostępu podczas instalowania i odinstalowywania gier i aplikacji. Aby je znaleźć, przejdź do Ustawienia > System > Ograniczenia dostępu.

Zawiera poprawki

Dzięki wszystkim wspaniałym opiniom, jakie przekazują niejawni testerzy Xbox i ciężkiej pracy inżynierów Xbox, z przyjemnością ogłaszamy, że w tej kompilacji wprowadzono następujące poprawki:

System

Różne aktualizacje poprawnie odzwierciedlające lokalne języki na konsoli.

Znane problemy

Audio

Niektórzy użytkownicy zgłaszali sporadyczne problemy z dźwiękiem w panelu kontrolnym, grach i aplikacjach.

Rozwiązywanie problemów i opinie:

Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, sprawdź, czy w telewizorze i innym sprzęcie zainstalowano najnowsze oprogramowanie sprzętowe. Jeśli nie masz pewności, być może będziesz musiał skontaktować się z producentem w celu uzyskania pomocy.

Sieć

Badamy zgłoszenia dotyczące problemu, w wyniku którego konsola może nie łączyć się z siecią natychmiast po uruchomieniu.

Rozwiązanie:

Poczekaj minutę lub dwie, aż połączenie zostanie nawiązane. Jeśli konsola nadal nie jest połączona, uruchom ponownie konsolę Xbox przy użyciu Centrum zasilania lub przewodnika, a następnie przekaż opinię, korzystając z opcji „Zgłoś problem”.

Nie zapomnij użyć opcji „Zgłoś problem”, aby poinformować nas o wszelkich napotkanych problemach. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale gromadzone przez nas dane są kluczowe dla znalezienia rozwiązania.

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, odwiedź subreddit społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby Ci pomóc.

Dziękujemy wszystkim niejawnym testerom Xbox w dzisiejszym subreddicie i witamy w społeczności, jeśli do nas dołączasz! Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze.

Źródło: news.xbox.com