Nowa aktualizacja podglądu Xbox dla Alpha Skip-Ahead rozpoczyna się dzisiaj

Niejawni testerzy Xbox będą podekscytowani informacją, że nowa aktualizacja Xbox Preview jest już dostępna w pierścieniu Alpha Skip-Ahead.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu operacyjnego: XB_FLT_2408GE\26070.1510.240303-2200

Dostępne: 14:00 czasu pacyficznego – 6 marca 2024 r

Obowiązkowe: 3 godziny czasu PT – 7 marca 2024 r

Zawiera poprawki

Dzięki cennym opiniom od niejawnych testerów Xbox i ciężkiej pracy inżynierów Xbox, oto poprawki wprowadzone w tej aktualizacji:

System

Różne poprawki stabilności i wydajności.

Różne aktualizacje lepiej odzwierciedlające lokalne języki na konsoli.

Znane problemy

Chociaż znane problemy mogły zostać wymienione w poprzednich informacjach o łatkach programu Xbox Insiders, nie są one ignorowane! Znalezienie rozwiązania może jednak zająć inżynierom Xbox więcej czasu. Jeśli doświadczysz któregokolwiek z tych problemów, prosimy o zastosowanie się do podanych zaleceń i przesłanie opinii za pomocą opcji „Zgłoś problem”.

Audio

Niektórzy użytkownicy zgłaszali sporadyczne problemy z dźwiękiem w panelu kontrolnym, grach i aplikacjach.

Wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów: Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, sprawdź, czy w telewizorze i całym innym sprzęcie zainstalowano najnowsze oprogramowanie sprzętowe. Jeśli nie masz pewności, być może będziesz musiał skontaktować się z producentem w celu uzyskania pomocy. Dodatkowe wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów znajdziesz także tutaj: Rozwiązywanie problemów z dźwiękiem na konsoli Xbox.

Zwroty: Jeśli po zastosowaniu najnowszego oprogramowania sprzętowego i przeprowadzeniu dalszych czynności związanych z rozwiązywaniem problemów nadal występują problemy, prześlij zwrot za pomocą opcji „Zgłoś problem”, gdy wystąpią problemy. Skorzystaj z opcji „Graj z zaawansowaną diagnostyką”, a następnie wybierz kategorie „Wrażenia z konsoli” i „Problemy z wyjściem audio konsoli”.

Sieć

Badamy zgłoszenia dotyczące problemu, w wyniku którego konsola może nie łączyć się z siecią natychmiast po uruchomieniu. Jeśli napotkasz ten problem, zgłoś go tak szybko, jak to możliwe, za pomocą opcji „Zgłoś problem”.

Rozwiązanie tymczasowe: Poczekaj minutę lub dwie na nawiązanie połączenia. Jeśli konsola nadal nie jest podłączona, uruchom ponownie konsolę Xbox przy użyciu Centrum zasilania lub przewodnika, a następnie prześlij opinię, korzystając z opcji „Zgłoś problem”. Dowiedz się więcej o ponownym uruchomieniu tutaj: Jak ponownie uruchomić lub zresetować zasilanie konsoli Xbox.

Nie zapomnij użyć opcji „Zgłoś problem”, aby poinformować nas o wszelkich napotkanych problemach. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale gromadzone przez nas dane są kluczowe dla znalezienia rozwiązania.

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, odwiedź subreddit społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby Ci pomóc.

Publikując posty w subreddicie, przejrzyj najnowsze posty, aby sprawdzić, czy Twój problem został już opublikowany lub rozwiązany. Zawsze zalecamy dodanie elementów do istniejących wątków dotyczących tego samego problemu przed utworzeniem nowego. Dzięki temu możemy wspierać Cię w najlepszy możliwy sposób! Pamiętaj też, aby przed opublikowaniem skorzystać z opcji „Zgłoś problem” – informacje udostępniane w obu miejscach pomogą nam lepiej zrozumieć Twój problem.

Dziękujemy wszystkim niejawnym testerom Xbox na dzisiejszym subreddicie i witamy w społeczności, jeśli do nas dołączasz! Jesteśmy podekscytowani, że stało się to przyjazne centrum rozmów kierowane przez społeczność.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze. Śledź nadchodzące Informacje o wydaniu programu Xbox Insider, aby uzyskać więcej informacji na temat pierścienia podglądu aktualizacji Xbox!

Źródło: news.xbox.com