Nowa aktualizacja Mortal Kombat 1 na Switcha: wszystkie ulepszenia i poprawki

Ważna aktualizacja Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch

Od premiery na Switchu we wrześniu ubiegłego roku Mortal Kombat 1 otrzymał kilka ulepszeń i poprawek, a nowa aktualizacja została niedawno wprowadzona przez NetherRealm Studios.

Ulepszenia wprowadzone przez tę aktualizację

Ta najnowsza aktualizacja wprowadza konkretne poprawki do wersji gry na Switcha, a także dodanie nowego wojownika Kameo, Mavado.

Oto podsumowanie głównych wprowadzonych zmian, wymienione na oficjalnej stronie gry:

Ogólne aktualizacje i dostosowania

Lista ruchów została naprawiona i zlokalizowana, wprowadzono zmiany w Klasycznej brutalności, a do listy wojowników dodano Kameo Mavado.

Online i inwazja

W okresie Łowczyni wprowadzono poprawki do funkcji sieciowych, inwazji i spotkań. Wprowadzono także specjalne poprawki dla niektórych wojowników, takich jak Sub-Zero, Quan Chi, Shujinko i Sonya.

Aby dowiedzieć się więcej o kolejnym wojowniku, który pojawi się jako DLC w Mortal Kombat 1, przeczytaj nasz poprzedni artykuł. Pamiętaj, że do zabawy tą nową postacią potrzebny będzie Pakiet Kombat.

Pomimo trudnego początku na Switchu, Mortal Kombat 1 otrzymał kilka aktualizacji mających na celu poprawę grafiki, wydajności i stabilności gry. Czy próbowałeś ostatnio Mortal Kombat 1 na Switchu? Jesteśmy ciekawi Twojej opinii!

Źródło: mortalkombat1.bugs.wbgames.com

Źródło: www.nintendolife.com