Nowa aktualizacja Fallouta 4 już wkrótce na wszystkich platformach

Nowa aktualizacja Fallouta 4 pojawi się w przyszłym tygodniu

Fallout 4 otrzyma w przyszłym tygodniu kolejną aktualizację na wszystkich platformach. Ta aktualizacja obejmie nowe opcje ustawień graficznych i wydajności, na co wielu wciąż czeka po dość nieudanej łatce „nowej generacji” wydanej na początku tego roku. Ponadto studio obiecało również ogólne poprawki i ogólne ulepszenia. Poinformujemy Cię, gdy będziemy mieli pełne notatki zespołu dotyczące Fallouta 4, więc bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej.

Rosnąca popularność Fallouta 4

Popularność Fallouta 4 wzrosła po premierze telewizyjnej adaptacji Amazona w zeszłym miesiącu. Krótko po krwawej, ale niezwykle zabawnej premierze serialu Fallout „ponad dwukrotnie zwiększył liczbę graczy jednocześnie” na Steamie. Kilka dni później ujawniono, że Fallout 4 stał się najlepiej sprzedającą się grą w Europie w tym tygodniu. Mimo że początkowy szum wokół serialu nieco ucichł, gra nadal radzi sobie dobrze. Na początku tego tygodnia PlayStation udostępniło swój ranking pobrań za kwiecień, a Fallout 4 z dumą znalazł się na szczycie listy gier na PS4 miesiąca, zarówno po tej stronie Atlantyku, jak i w Europie.

Nadchodząca aktualizacja Fallouta 4

W poniedziałek 13 maja zaktualizujemy Fallouta 4 na wszystkich platformach. Ta aktualizacja będzie zawierać nowe opcje ustawień graficznych i wydajności, a także inne poprawki i ulepszenia. Dziękujemy za Twoją opinię i ciągłe wsparcie — Bethesda Game Studios (@BethesdaStudios) 10 maja 2024 r

Jeśli chodzi o telewizyjną część serii, serial Fallout firmy Amazon oficjalnie ogłosił, że na początku tego miesiąca pojawi się drugi sezon, a Jonathan Nolan i Lisa Joy – producenci wykonawczy serialu za pośrednictwem Kilter Films – stwierdzili, że „nie mogą się doczekać” aby ponownie rozbić świat na kawałki.” Jeśli już chcesz dowiedzieć się więcej, showrunnerzy Fallouta przedstawili nam niedawno krótką zapowiedź tego, czego możemy się spodziewać w drugim sezonie.

Źródło: www.eurogamer.net