Nowa aktualizacja dla Isonzo: Lodowiec Marmolada i nie tylko!

Wojna Marmolady: nowa mapa do gry wideo „Isonzo”

Miłośnicy FPS Isonzo będą zachwyceni pojawieniem się nowej bezpłatnej aktualizacji. Ta ostatnia oferuje nową mapę zlokalizowaną w okolicach „Ice City”, rozległej sieci tuneli wykopanych w lodzie lodowca Marmolada. W powiązaniu z nową mapą Marmolada oferowane są nowe bronie i nowy pakiet kosmetyczny DLC skupiający się na improwizowanej odzieży przystosowanej do zimna. Kolejny sposób na podkreślenie najmniejszych aspektów I wojny światowej.

Odsłania się tu mało znany front I wojny światowej. Sercem nowej aktualizacji są bitwy toczone w ekstremalnych warunkach pogodowych i środowiskowych pomiędzy Włochami a Austro-Węgrami. Prace prowadzone przez twórców z BlackMill Games mają na celu odtworzenie tych trudnych warunków, w których dotkliwy chłód i lawiny zagrażały najmniejszemu ruchowi wojsk.

### Geneza Lodowego Miasta

Ta aktualizacja obejmuje utworzenie Lodowego Miasta przez siły austro-węgierskie, miasta wykutego w lodzie w celu ustalenia pozycji bojowych na lodowcu Marmolada. Pod czujnym okiem żołnierzy włoskich z ich twierdzy Serauta zwiększono budowę podziemnych tuneli w celu ochrony przed włoskimi atakami. Co stało się z tymi lodowymi tunelami w sytuacjach bojowych w grze Isonzo?

### Bitwa w Lodowym Mieście

Bitwa składa się z kilku faz, z których pierwsza rozgrywa się na zboczu góry. W przypadku Włochów chodzi o ostrożne poruszanie się wąskimi górskimi ścieżkami lub korzystanie z małych tuneli i wąwozów wykutych w skale. Po ukończeniu tego kroku konfrontacja będzie kontynuowana w Lodowym Mieście. Atakujący będą musieli znaleźć przejścia, aby pokonać przeszkody w lodowym mieście, podczas gdy obrońcy będą musieli uważać, aby zapobiec infiltracji sił włoskich. Walka między obiema frakcjami staje się coraz bliższa, używając broni palnej, ale także broni białej, takiej jak noże i kilofy.

### Co nowego w aktualizacji

Oprócz tej nowej mapy aktualizacja oferuje także nowe karabiny dla każdej frakcji w grze, a także opcjonalny pakiet kosmetyczny DLC, Pakiet Jednostek Lodowych. Ta ostatnia zawiera różnorodne mundury i akcesoria dla różnych postaci, odzwierciedlające wysiłki żołnierzy, aby nie było im ciepło w lodowatych górach bez specjalistycznej odzieży. Pakiet ten zawiera płaszcze, kamizelki z owczej wełny, liczne nakrycia twarzy, opaski na głowę i okulary, a także kilka opcji zarostu.

Tak wiele nowych rzeczy i wrażeń do odkrycia w tej nowej przygodzie, więc czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie?

Źródło: news.xbox.com