Nowa akcja/przygoda skoncentrowana na trybie dla wielu graczy jest w drodze z przełomowych gier i gier Amazon


Amazon Games nawiązało współpracę z Disruptive Games, studiem odpowiedzialnym za Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 i Diablo II: Resurrected, aby stworzyć nową własność intelektualną, która zostanie udostępniona na różnych maszynach. Opisywana przez Amazon Games jako internetowa przygoda akcji dla wielu graczy z rozgrywką w trybie współpracy i rywalizacji, wydaje się, że to nowe doświadczenie rozgrywa się w postapokaliptycznym lub powojennym świecie. Ta obserwacja pochodzi z dwóch dzieł sztuki koncepcyjnej, które przedstawiają rozbite samoloty, które wydają się być mocno zwietrzałe.

Ludzie przedstawieni na tych dziełach sztuki trzymają prymitywną broń, taką jak karabin z bagnetem. Jedna z postaci wydaje się mieć mechaniczne nogi. Kilka z tych istot nosi również zestawy słuchawkowe z wysoką anteną, prawdopodobnie do wspólnej komunikacji.

W komunikacie prasowym Christoph Hartmann, wiceprezes Amazon Games, mówi, że możemy spodziewać się czegoś innego od tej rozgrywki wieloosobowej. „Utalentowany zespół Disruptive Games tworzy świeże spojrzenie na gatunek przygodowych gier akcji dla wielu graczy, z mocnym projektem gry i bogatym budowaniem świata jesteśmy podekscytowani, że możemy pomóc graczom”.

Na oficjalnej stronie Disruptive ten nowy adres IP jest zabawnie nazywany „supertajnym projektem”. Na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać, ale wykorzystanie grafiki koncepcyjnej w tytule gry oznacza, że ​​jeszcze daleko.Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/06/03/a-new-multiplayer-focused-actionadventure-is-on-the-way-from-disruptive-games-and-amazon