Nook’s Cranny i Rosie’s House: -20% w Walmart i Amazon

Zniżki na zestawy Lego Animal Crossing w sklepach Walmart i Amazon

Zestawy Lego Animal Crossing zostały wydane właśnie w marcu i biorąc pod uwagę, jak są nowe, trudno je znaleźć ze zniżką. To zmienia się dzisiaj, dzięki dużej wyprzedaży prowadzonej obecnie przez Walmart (i Amazon, który również się zbliża), oferując 20% zniżki na cenę zestawu Nook’s Cranny i Rosie’s House.

Zestaw jest największą ofertą Lego Animal Crossing, a co za tym idzie, najdroższym. Zwykle kosztuje 75 dolarów, ale obecna 20% zniżka obniża cenę do 60 dolarów. Zestaw Nook’s Cranny and Rosie’s House zawiera 535 elementów umożliwiających zbudowanie dwóch budynków oraz towarzyszące im wersje Lego postaci z Animal Crossing, Toma Nooka i Rosie.

W sumie jest pięć zestawów Animal Crossing, a Walmart oferuje 20% zniżki na cztery z nich podczas swojej wyprzedaży, co pozwala skompletować całą kolekcję i zaoszczędzić przy tym trochę pieniędzy. Oto pełna lista:

Oferty Lego Animal Crossing w Walmarcie

Jeśli wolisz kupować od Amazon, możesz również uzyskać zniżkę na zestawy Nook’s Cranny i Rosie’s House, ale oferty na resztę zapasów Lego Animal Crossing firmy Amazon są znacznie mniej korzystne.

Oferty Lego Animal Crossing w Amazon

Wyprzedaże Walmartu w tym tygodniu są odpowiedzią na Prime Day Amazona, który odbywa się w dniach 16–17 lipca. Oferuje zniżki na produkty w całym sklepie, aż do 50% zniżki, więc warto sprawdzić wszystkie oferty Walmart.

Jedną z najlepszych jest głęboka zniżka na ekskluzywny pakiet Animal Crossing Nintendo Switch Lite dostępny w Walmart. Podczas wyprzedaży kosztuje tylko 159 dolarów, zamiast zwykłej ceny 200 dolarów. Pakiet zawiera spersonalizowaną konsolę Nintendo Switch Lite z motywem Animal Crossing oraz kod do pobrania pełnej wersji gry Animal Crossing.

Istnieje również kilka innych znaczących rabatów na gry wideo i akcesoria do gier:

Najlepsze oferty gier wideo w Walmart

Źródło: www.gamespot.com