No Rest for the Wicked: duża łatka poprawiająca wydajność i jakość życia na PC

Nowa gra RPG akcji w stylu Dark Fantasy „No Rest for the Wicked” otrzymuje dużą aktualizację wczesnego dostępu

Najnowsza gra RPG akcji w klimatach dark fantasy „No Rest for the Wicked”, stworzona przez twórców Ori and the Blind Forest, właśnie otrzymała pierwszą dużą aktualizację w ramach wczesnego dostępu. Ta aktualizacja wprowadza znaczną poprawę wydajności, na przykład obniżenie zalecanych wymagań systemowych gry. Pomimo „w większości pozytywnych” recenzji na Steamie, niektórzy fani zgłosili problemy z wydajnością po uruchomieniu wczesnego dostępu 18 kwietnia. W tej aktualizacji naprawiono wiele problemów, w tym znaczną poprawę wydajności procesora i karty graficznej według Moon Studios.

Duże ulepszenia wydajności i zalecane specyfikacje komputera

Poprawiono wydajność gry i zaktualizowano zalecane specyfikacje komputera PC w zakresie ustawień graficznych Wydajność (30 klatek na sekundę przy 1080p) i Jakość (60 klatek na sekundę przy 1080p). Ulepszenia nie ograniczają się do wydajności, dodano także wiele ulepszeń poprawiających jakość życia, takich jak możliwość zdobycia domu na wcześniejszym etapie gry, lepsze sortowanie przedmiotów i możliwość dostosowania sterowania klawiaturą – myszą.

Balans rozgrywki, dodatki do treści i ulepszenia jakości życia

Oprócz ulepszeń wydajności wprowadzono zmiany w balansie rozgrywki, takie jak używanie wytrzymałości zamiast skupienia w przypadku łuków. Wprowadzono nową zawartość i ulepszenia jakości życia, takie jak zwiększone miejsce do przechowywania w skrzyniach, zmiany w alokacji zasobów oraz ulepszenia animacji postaci i wrogów.

Ulepszenia audiowizualne i poprawki błędów

Oprócz licznych dodatków do zawartości i ulepszeń jakości życia, wprowadzono ulepszenia audiowizualne, poprawki błędów i dostosowania balansu rozgrywki. Zoptymalizowano wydajność gry, naprawiono problemy z kolizjami, poprawiono przerywniki filmowe i efekty dźwiękowe, a także naprawiono wiele problemów z teksturami i modelowaniem.

Źródło: www.gamespot.com