Nitara potwierdziła występ w Mortal Kombat 1 z Megan Fox jako lektorką.

Najnowszym dodatkiem do grona aktorów z najwyższej półki w Mortal Kombat jest Megan Fox, która wcieli się w postać Nitary. Zwiastun gry nie tylko ujawnia Megan Fox w roli Nitary, ale także pierwsze zdjęcia tej postaci w akcji. Używa kłów, pazurów i skrzydeł, aby zyskać przewagę w walce.

Megan Fox dołącza do grona gwiazd Mortal Kombat

Megan Fox to najnowsza gwiazda Hollywood, która dołączyła do Mortal Kombat wraz z Rondą Rousey, Arnoldem Schwarzeneggerem, Sylvesterem Stallone i Peterem Wellerem. Dołączą do niej także Jean-Claude Van-Damme, Antony Starr i JK Simmons w pierwszym pakiecie zawartości do pobrania.

Zwiastun ukazujący Megan Fox w roli Nitary

Nowy zwiastun jest następstwem masowego wycieku na Reddicie na początku tego tygodnia, gdzie opublikowano nagrania spoza kamery przedstawiające wersję gry na Nintendo Switch wraz ze zrzutami ekranu przedstawiającymi pełną listę grywalnych postaci. Na tej liście jest jeszcze jedna postać, która nie została oficjalnie ujawniona, mimo że od premiery gry w maju pojawiła się kilka razy.

Premiera Mortal Kombat przewidziana na wrzesień

Mortal Kombat ukaże się 19 września na Xbox Series X|S, PlayStation 5, Nintendo Switch i PC. Osoby, które zamówią w przedsprzedaży edycje deluxe, będą miały dostęp do gry na pięć dni przed premierą, począwszy od 14 września.

Podsumowując, Megan Fox wcieli się w Nitarę w Mortal Kombat, dopisując swoje nazwisko do listy znanych aktorów, którzy dołączyli do gry. Zwiastun ujawnia także pierwsze zdjęcia postaci w akcji, wykorzystującej swoje wampirze umiejętności do zdobywania przewagi podczas walk . Premiera Mortal Kombat zaplanowana jest na wrzesień na wielu platformach.

Źródło: www.gamespot.com