Nintendo złożyło nowy znak towarowy dla serii Donkey Kong


Obraz: Nintendo

Staraj się nie przesadzać z tym, ale Nintendo zgłosiło „nowy” znak towarowy dla Osioł Kong seria. Ten pozornie trochę różni się od zwykłych. Zamiast kolejnego standardowego odnowienia, wydaje się, że został zaktualizowany, aby wspomnieć o „programach do pobrania na konsole przenośne i elektroniczne”.

To już wzniecone spekulacje, że coś związane z grami wideo mogą być w drodze na Nintendo Switch. Mówiąc to, powinno prawdopodobnie być traktowane jako nic więcej niż zwykła aktualizacja, potencjalnie tylko zabezpieczająca na przyszłość serię Donkey Kong. Odnowienia znaków towarowych to normalna rzecz dla klasycznych IP Nintendo.

Na początku tego roku w maju, na przykład, Nintendo złożyło znaki towarowe dla czterech klasycznych tytułów. Jednym z nich był Donkey Kong Country 3: Dixie Kong’s Double Trouble! na Super Nintendo. Było to obok innych tytułów z serii, takich jak Zelda i Metroid:

W ciągu ostatniego roku w sieci krążyły pogłoski o nowej grze Donkey Kong – w szczególności jedna z nich sugeruje Nintendo EPD (zespół odpowiedzialny za Super Mario Odyseja) może pracować nad nowym wpisem.

Poza nadchodzącym filmem Mario, kiedy myślisz, że DK powróci? W jakiej przygodzie chciałbyś zobaczyć go w następnej kolejności i czy chciałbyś zobaczyć powrót retro gier Donkey Kong? Zostaw swoje własne myśli poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/07/nintendo-has-filed-a-new-trademark-for-the-donkey-kong-series