Nintendo zaktualizowało swoją aplikację Switch Online do wersji 2.5.0, zobacz, co zawiera


Obraz: Nintendo

Najnowsza aktualizacja jest już dostępna dla aplikacji Nintendo Switch Online na urządzenia z systemem iOS i Android.

Wśród zwykłych poprawek ta najnowsza wersja rozszerza zawartość usługi Splatoon 3, w szczególności dodając opcję posiadania widżetów gier na ekranie blokady urządzenia. Oznacza to, że możesz teraz sprawdzić harmonogram etapów w grze, nawet bez konieczności odblokowywania telefonu — całkiem nieźle.

Na razie wygląda na to, że harmonogram etapów jest jedynym widżetem, który można łatwo dodać do ekranu blokady, a opcje dzienników bitew, bieżącego sprzętu i albumów są nadal powiązane tylko z ekranem głównym. Te funkcje ekranu blokady są dostępne tylko dla osób z systemem iOS 16 lub nowszym, jak opisano w dość krótkich informacjach o łatce:

Widżetów Splatoon 3 można teraz używać również na ekranie blokady w systemie iOS 16.

Wprowadzono również różne inne drobne zmiany.

Jest to z pewnością przydatny dodatek, zwłaszcza jeśli chcesz zagrać w nowe etapy zawarte w Fresh Season 2023. Aby zapoznać się z pełnym podsumowaniem wszystkiego, co dodano w ostatnim sezonie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/03/nintendo-has-updated-its-switch-online-app-to-version-2-5-0-see-whats-included