Nintendo World Championships: NES Edition – tajemnicza nowa gra na Switcha ujawniona przez ESRB

Na stronie internetowej Entertainment Software Ratings Board (ESRB) w Stanach Zjednoczonych zauważono nowe ogłoszenie o tajemniczej grze. To jest gra Nintendo World Championships: NES Edition na Nintendo Switch. Gra otrzymała ocenę „E” (od „Wszyscy”) i zawiera zbiór wyzwań 2D i platformówek, w których gracze przemierzają różne tryby, takie jak speedrun i przetrwanie.

Szczegóły gry

Gra zawiera kilka wyzwań, w których gracze muszą dotrzeć do określonych punktów, pokonać małych wrogów lub przetrwać krótkie walki. Pikselowane postacie używają małych mieczy lub strzał do atakowania wrogów, którzy zwykle są ogłuszeni lub szybko znikają.

Nostalgiczna przyszłość dla fanów Nintendo

Nintendo World Championships: NES Edition porównuje serię NES Remix na Wii U i 3DS, która skupiała wiele klasyków NES i oferowała graczom oryginalne wyzwania, takie jak speedruny lub obszary, które można ukończyć bez umierania.

Możliwość zobaczenia trybu Nintendo World Championships Remix w tej nowej grze przypomina amerykański turniej narodowy z 1990 roku, dlatego gracze mogli być zobowiązani do ukończenia określonych wyzwań, aby uzyskać wynik rankingowy w tabeli liderów, tak jak miało to miejsce w przypadku NES Remix 2.

W stronę nowych objawień

Mając już uzyskaną klasyfikację, nie powinno minąć dużo czasu, zanim dowiemy się więcej o tej tajemniczej grze. Być może nadszedł czas, aby przygotować się na nadchodzące Nintendo Direct, aby dowiedzieć się więcej o Nintendo World Championships: NES Edition.

Źródło: www.eurogamer.net