Nintendo ujawnia złotą opaskę Power-Up z limitowanej edycji dla Super Nintendo World


Obraz: Nintendo

W ramach doświadczenia Super Nintendo World Nintendo ma specjalną opaskę Power-Up Band, która wchodzi w interakcję ze wszystkim wokół parku. Dostępnych jest już wiele różnych kolorów, a wkrótce do oferty parku rozrywki Universal Studios w Japonii dołączy „edycja limitowana”. Tak, podobnie jak prawdziwe amiibo, są teraz specjalne edycje.

Jak podkreślono na oficjalnym blogu Nintendo w Japonii, ta specjalna złota opaska Power-Up Band będzie dostępna w Super Nintendo World w Japonii od 18 marca, w ramach obchodów drugiej rocznicy parku. Po raz kolejny będzie dostępny w „ograniczonych ilościach” – więc kiedy jest wyprzedany, jest naprawdę wyprzedany.

Super Nintendo World — złota opaska wzmacniająca
Obraz: Nintendo
Super Nintendo World — złota opaska wzmacniająca
Obraz: Nintendo

Funkcja tej opaski jest opisana jako „taka sama”, jak istniejących sześciu typów opasek Power-Up, więc nie tracisz wiele, jeśli nie zdobędziesz tej „edycji limitowanej”, która również podwaja się jako amiibo. W tej chwili nie ma również wzmianki o tym zespole Power-Up Band, który pojawi się w Super Nintendo World Hollywood, ale park dopiero się otworzył w USA.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/03/nintendo-reveals-limited-edition-golden-power-up-band-for-super-nintendo-world