Nintendo ujawnia nową rolę Charlesa Martineta, ambasadora Mario

Nowa era dla Mario: nowy aktor głosowy

W zeszłym miesiącu Nintendo ogłosiło, że popularny aktor głosowy Mario, Charles Martinet, nie będzie już użyczał swojego głosu kultowej postaci. Firma nie ujawniła, kto obejmie tę rolę, ale obiecała, że ​​dowiemy się tego w kolejnej odsłonie Super Mario Bros. Wonder, w którym nie będzie Martineta w roli Mario.

Teraz Nintendo wypuściło nowy film, w którym Martinet i twórca Mario, Shigeru Miyamoto, omawiają ich wspólną historię, rolę Mario i nową rolę Martineta jako ambasadora Mario.

Cały film możesz obejrzeć poniżej, ale większość z niego przepisaliśmy także do przeczytania:

Shigeru Miyamoto: „Minęło dużo czasu, odkąd cię poznałem, Charles-San, i od tego czasu odbyliśmy razem długą podróż poprzez wiele gier i projektów z udziałem Mario i jego przyjaciół. Po raz pierwszy podkładałeś głos Mario w grze Super Mario w 1996 roku w Super Mario 64. Za każdym razem, gdy się spotykaliśmy, zawsze mówiłeś do mnie „tato!”. Pamiętam też wspólne kręcenie filmów promocyjnych. Podróżowałeś po świecie, odwiedzając wydarzenia, z radością wykonując głos Mario dla fanów i wywołując uśmiech na twarzach ludzi.

Zawsze priorytetowo traktujesz szerzenie radości i jestem pewien, że będziesz świetnym ambasadorem Mario. Wszyscy oglądający powinni wiedzieć, że w tej roli Charles będzie nadal podróżować po świecie, spotykać się z fanami, występować znajomymi głosami na wydarzeniach, rozdawać autografy i cieszyć się interakcją z wami wszystkimi. Z Super Mario Bros. Wonder, która ukaże się w październiku, głosy niektórych postaci Mario będą nowe, więc nie wahaj się ich odkryć.

Charles-san, twoje oddane wysiłki, twój talent i twój rozmiar, które pamiętam, kiedy prawie uderzyłeś się w głowę przy wejściu do restauracji w Kioto, wszystko to wywarło na mnie niezatarte wrażenie. Jestem głęboko wdzięczny za troskę o ożywienie naszej postaci za pomocą głosu. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę, jak spędzasz czas z fanami Nintendo na wydarzeniach na całym świecie.

W imieniu wszystkich fanów Mario prosimy Was wszystkich, abyście uhonorowali Charlesa-san razem z nami i nie mogli się doczekać, aż zobaczą go w nowej roli. Charles-san, dziękuję bardzo. »

Charles Martinet: „Dziękuję bardzo, tato. Przez wiele lat możliwość ożywienia Waszych wspaniałych postaci była dla mnie zaszczytem. Jestem całkowicie zaszczycony i przepełniony radością. DZIĘKI. Moją ulubioną rzeczą na świecie jest spotykanie fanów Mario, fanów Mario takich jak ja, ponieważ jestem wdzięczny za waszą radość, szczęście i entuzjazm. Myślę, że wszystko, co tu jesteśmy lub co ja tu robię, to dotknąć waszych serc, wywołać uśmiech, rozśmieszyć i przynieść odrobinę tej magii szczęścia. To był dla mnie taki zaszczyt i radość przez tak wiele lat, że nie mogę się doczekać, aby nadal nieść tę radość i pomagać nam wszystkim pamiętać o naszej niewinności i szczęściu poprzez wspaniałe gry. »

Czekając, aby dowiedzieć się więcej o nowej roli Charlesa Martineta jako ambasadora Mario, przeczytaj nasze praktyczne wrażenia z gry Super Mario Bros. Zastanawiać się.

https://www.youtube.com/watch?v=wideo

Źródło: www.gameinformer.com