Nintendo Switch Sports Ad Tees Up Golf z listopadową datą premieryWiedzieliśmy, że golf w pewnym momencie wkrótce wejdzie na Nintendo Switch Sports (odkąd został przesunięty na sezon świąteczny we wrześniowym Nintendo Direct, konkretnie), czego nie wiedzieliśmy było dokładnie gdy nadejdzie.

Zgodnie z nową japońską reklamą gry (znalezioną powyżej), golf nie tylko może pojawić się wcześniej niż oczekiwano, ale pojawi się jeszcze w tym miesiącu – przynajmniej dla graczy w Japonii (dzięki, Go Nintendo).

Reklama pokazuje więcej rozgrywki w golfa i wygląda na to, że tryb zachował cały swój urok od czasów świetności na Wii Sports. Najważniejszy szczegół znajdziemy jednak w opisie, który wyjaśnia, że ​​tryb zostanie dodany za darmo „pod koniec listopada” (według usług tłumaczeń Google).

Połącz to z faktem, że @Nintendo zaktualizował stronę Switch Sports Japanese, dodając stronę golfową i wyobrażamy sobie, że gracze w Japonii będą startować w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Jeśli chodzi o resztę świata, w tej chwili nie mamy aż tak wielu potwierdzeń, ponieważ zwiastun pozostaje ekskluzywnym japońskim. Biorąc to pod uwagę, Nintendo Switch Sports nadal jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na świecie, więc nie możemy sobie wyobrazić, że minie dużo czasu (jeśli w ogóle będzie trzeba czekać), zanim wszyscy gracze będą mogli wejść na pole .

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/11/nintendo-switch-sports-ad-tees-up-golf-for-november-release-date