Nintendo świadome błędu awarii „blisko końca” Metroid Dread, mówi, że pracuje nad poprawką


Obraz: Nintendo

Nintendo zostało poinformowane o błędzie „pod koniec” Strach Metroid to zmusza oprogramowanie i grę do zamknięcia.

Pracuje nad poprawką, aby temu zapobiec, która będzie dostępna w pewnym momencie jeszcze w tym miesiącu. Więc w czym problem? Najwyraźniej, jeśli gracz zniszczy drzwi, podczas gdy znacznik mapy jest wyświetlany dla tych konkretnych drzwi na mapie, pojawi się komunikat o błędzie i oprogramowanie zostanie wyłączone.

Oto pełne podsumowanie, dzięki uprzejmości oficjalnej strony wsparcia Nintendo:


Dotyczy: Rodzina Nintendo Switch, Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, Nintendo Switch — model OLED

Informacje zawarte w tym artykule mogą pomóc, jeśli pod koniec Strach Metroid pojawi się komunikat „Oprogramowanie zostało zamknięte, ponieważ wystąpił błąd” i gra zostanie wymuszona.

Zdajemy sobie sprawę z błędu w Strach Metroid gra, która uniemożliwia graczowi kontynuowanie gry, gdy pod koniec gry zostanie zastosowana określona poniżej sekwencja. Przygotowujemy aktualizację oprogramowania, aby zapobiec temu błędowi, która powinna być dostępna w październiku 2021 r.

Pod koniec gry, jeśli gracz zniszczy drzwi, podczas gdy znacznik mapy dla tych drzwi jest wyświetlany na mapie, gra zostanie przymusowo zamknięta i pojawi się następujący komunikat: „Oprogramowanie zostało zamknięte, ponieważ wystąpił błąd”.

Przepraszamy za niedogodności. Jeśli napotykasz ten błąd, wykonaj poniższe czynności.

Co robić: 1. Uruchom ponownie grę i przed rozegraniem tej sekwencji usuń znacznik mapy z ikoną drzwi, aby zapobiec występowaniu tego błędu.

2. Po udostępnieniu aktualizacji oprogramowania z października 2021 r. zaktualizuj grę.


Czy sam napotkałeś ten błąd? Jak do tej pory oceniasz Metroid Dread? Komentarz poniżej.

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/10/nintendo-aware-of-crash-error-near-the-end-of-metroid-dread-says-its-working-on-a-fix