Nintendo rozszerza usługę Game Boy Advance na Switcha 9 marca


Nintendo pierwotnie drażniło Metroid Fusion jako jedną z wielu gier, które pojawią się w bibliotece Switch Online GBA w najbliższej przyszłości, a teraz potwierdziło, że będzie to pierwszy tytuł, który rozszerzy tę usługę 9 marca. Powtarzam, to już w przyszłym tygodniu!

Ta pozycja z serii Metroid pierwotnie zadebiutowała na Game Boy Advance w 2002 roku tutaj na zachodzie. Został on również wielokrotnie wydany ponownie w całej Nintendo Inny usługi online. W tym konkretnym tytule Samus (i gracze) unikają SA-X – „niepowstrzymanego X naśladującego Samusa” – dopóki nie staną się wystarczająco potężni, aby się z nim zmierzyć.

Oto pełne zestawienie od Nintendo wraz ze spojrzeniem:

„W Fuzja Metroidów, międzygwiezdny łowca nagród Samus Aran zostaje zaatakowany przez pasożyta X podczas eksploracji tajemniczej planety SR388. Ten organizm jest nie tylko zabójczy, ale może naśladować zdolności każdego zarażonego stworzenia – w tym samej Samus! Uratowana z przepaści dzięki infuzji Metroid DNA, jedynego naturalnego drapieżnika pasożyta X, wkrótce odkrywa, że ​​pasożyt rozprzestrzenił się na stację badawczą orbitującą wokół SR388. Osłabiony i pozbawiony opcji Samus musi zrobić wszystko, aby zniszczyć zagrożenie X, zanim będzie za późno.

„Wyrusz na tę krytyczną misję razem z Samusem i poznaj klasykę Metroid rozgrywkę podczas eksploracji ogromnej stacji badawczej pełnej wrogich form życia. Zbieraj ulepszenia — w tym ulubione, takie jak Morph Ball i Screw Attack — odkryj wiele sekretów i przeżyj przygodę, która łączy Super Metroid Do Strach Metroidów. Ale bądź ostrożny, ponieważ straszny SA-X, niepowstrzymany pasożyt X naśladujący Samusa, jest na wolności… i idzie po ciebie.

Nintendo podkreśla również, w jaki sposób fani Metroid mogą teraz grać w główną serię Metroid na Switchu – od oryginalnego Metroid na NES po najnowszą odsłonę, Metroid Dread.

Poza Metroid Fusion, fani Switcha z dostępem do usługi Game Boy Advance mogą spodziewać się w nadchodzących miesiącach takich tytułów jak Kirby & the Amazing Mirror, Fire Emblem, F-Zero Maximum Velocity i Golden Sun.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/03/nintendo-expands-its-switch-online-game-boy-advance-service-march-9th