Premiery najbardziej oczekiwanych gier od Nintendo – daty potwierdzone!

Nintendo potwierdza daty premiery dla najbardziej oczekiwanych gier

W swoim ostatnim raporcie finansowym za rok fiskalny kończący się w marcu 2023 r., Nintendo ponownie potwierdziło daty premier niektórych z najbardziej oczekiwanych nadchodzących tytułów.

The Legend of Zelda: Łzy Królestwa zadebiutuje 12 maja, a Pikmin 4 zostanie wydany 21 lipca. Jedynymi innymi tytułami, o których mowa w tym czasie, są nadchodzące DLC „The Hidden Treasure of Area Zero” dla Pokémon Scarlet i Violet oraz obietnica dwóch kolejnych fal Mario Kart 8 Deluxe DLC, z których żadna nie ma określonej daty. Co z Metroid Prime 4? Na razie wciąż znajduje się na terytoriach „TBA” – nadejdzie pewnego dnia… mamy nadzieję…

Ok, powiemy to: wygląda bardzo cisza do końca 2023 roku. Więcej Zeldy i Pikmina to świetna wiadomość, ale coś jeszcze byłoby miło w tym roku, proszę. Oczywiście nie jest niczym niezwykłym, że Nintendo gra swoimi kartami blisko piersi i z pewnością spodziewalibyśmy się ogłoszenia większej liczby gier w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Być może tak naprawdę potrzebujemy kolejnego Directa, który trochę wstrząśnie. Co ty na to, Nintendo?

Daty premier

  • The Legend of Zelda: Łzy Królestwa – 12 maja
  • Pikmin 4 – 21 lipca
  • Pokémon Scarlet & Violet: Ukryte Skarby Strefy Zero – Część Pierwsza: jesień 2023 r., Część druga: Zima 2023
  • Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass Fala 5 i 6 – 2023
  • Metroid Prime 4 – TBA

Całkiem szczupłe zbiory, co? Co jeszcze, masz nadzieję, zostanie ogłoszone, aby wypełnić 2023 rok? Daj nam znać w komentarzach.

Niezależnie od tego, czy chodzi o gry wideo, czy o superbohaterów, Jim nosi swoje pasje na rękawie. Zwykle odtwarza tytuł Zeldy zamiast nadrabiać swoje stale rosnące zaległości. Jest wielkim fanem fantastyki i niczego nie lubi bardziej niż o tym rozmawiać.

Źródło: Nintendo Life.