Nintendo oferuje użytkownikom Switcha 7-dniowy bezpłatny okres próbny usługi online

Wypróbuj usługę Nintendo Switch Online za darmo w 7-dniowym okresie próbnym

Jeśli chcesz dać usłudze Switch Online kolejną szansę, ale niekoniecznie chcesz wydawać na miesięczną subskrypcję, Nintendo oferuje teraz użytkownikom Switcha 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Dzięki temu możesz „uporządkować zalety” tej usługi subskrypcji, nawet jeśli wypróbowałeś ją w przeszłości. Dzięki temu uzyskasz dostęp do poziomu podstawowego, który jest wypełniony bibliotekami NES, Super Nintendo i Game Boy. Jak wskazuje Nintendo, daje to dostęp do ponad „100 klasyków”.

Ponadto będziesz mieć dostęp do trybu wieloosobowego online, usługi przechowywania danych w chmurze Nintendo, korzystania z aplikacji na smartfony, a nawet korzystania z ofert specjalnych. Po tym okresie ta wersja próbna zostanie przekształcona w zwykłą płatną subskrypcję i nie obejmuje dostępu do poziomu pakietu rozszerzeń z dodatkowymi bibliotekami gier.

Dalszy rozwój serwisu internetowego Nintendo

Od momentu premiery Nintendo stale rozwijało swoją usługę Switch Online. Niedawno dodał pięć tytułów Mega Man Game Boy, o których możesz dowiedzieć się więcej w naszej poprzedniej relacji tutaj na Nintendo Life. Jeśli usłyszymy o podobnej ofercie w innych regionach, poinformujemy Cię o tym.

Czy zamierzasz wypróbować ten bezpłatny okres próbny? Co sądzisz o usłudze online Nintendo w 2024 roku? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com