Nintendo obniża ceny gier eShop na Switcha podczas noworocznej wyprzedaży (Ameryka Północna)


Zdjęcie: Gemma Smith / Życie Nintendo

Ameryka Północna może być trochę w tyle za Europą, ale w końcu jeszcze większe oszczędności dotarły wreszcie do zachodnich wybrzeży! Nintendo uruchomiło dziś wyprzedaż noworoczną w północnoamerykańskim eShopie.

Od teraz do 15 stycznia o 23:59 czasu PST, możesz zaoszczędzić kilka centów, chwytając te bardzo poszukiwane gry eShop. Do 85% zniżki na duże tytuły. Wolfenstein II: The New Colossus jest obecnie w najniższej w historii cenie 5,99 USD, a Bloodstained: Ritual of the Night jest również tani i wesoły za 13,99 USD.

W przypadku niektórych nowszych wydań indie darling Tunic kosztuje teraz 26,99 USD, a AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative jest również o 30% tańsza i kosztuje 41,99 USD. Po prostu wybieramy tutaj, ale jest kilka wyjątkowych atrakcji, które stanowią doskonałe dodatki do czyjejś biblioteki Switch.

Ułatwmy ci to trochę — sprawdź niektóre z najlepszych ofert w NA eShop poniżej. Możesz sortować gry według ceny lub w porządku alfabetycznym:

Nie zapomnij, że możesz zdobyć trochę kredytu eShop w naszym własnym sklepie poniżej, aby zakupy w noworocznej wyprzedaży były jeszcze łatwiejsze.

Pamiętaj, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli je klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent od sprzedaży. Przeczytaj nasze Ujawnienie FTC, aby uzyskać więcej informacji.

Ta wyprzedaż trwa do 15 stycznia do 23:59 PST, więc masz dziesięć dni na wydanie wszystkich swoich monet! Możesz sprawdzić oficjalną stronę Nintendo NA, aby zobaczyć wszystkie aktualne oferty eShop.

Masz czas do 8 stycznia, aby złapać okazje i sprawdzić pełną listę gier na stronie internetowej Nintendo UK

Czy zamierzasz robić zakupy, dopóki nie wpadniesz na tę noworoczną wyprzedaż? Daj nam znać!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/01/nintendo-slashes-prices-of-switch-eshop-games-in-new-year-sale-north-america